• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fenerbahçe türkiye kupası alamıyor ACİL YARDIM:D

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

cihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
casio at1 , cort x2(gitar) ,prelude
Trabzonu tebrik eder fenerli arkadaşlarıma geçmiş olsn dileklerimi sunarm . saygılar

Cevap: Fenerbahçe türkiye kupası alamıyor ACİL YARDIM:D

hayret hiç yorum gelmedi:D

feden slmlar gelmez kardes fenerliler morali bozuk trabzonlularda kazanma sevinciyle urasiyo gs bjk lilerde banane diyo insallah sampiyonda bursa olurda istanbul takimlari avuclarini yalar hakemler federasyon desteklese gene olcakda artik odevirler gecdi simdiye kadar anadolu takimlarinin hakkini yedi sampiyonda oldular kupada aldilar o devirler gecdi hakemler de federasyonda desdegini cekince ortaya cikdi rezillikleri insallah sampiyon bursa olur frden slmlar bizim kayseride tolunayla seneye gene 8 ,nci olur heheheh

kayserinin hakkını yememk lazm ii takım. bzm adana kanser edecek bzi:D yıllardr takımımz yk süper ligde olsa da 2 sene dayanamıolar. fenerin şampiyonlk şansı da az. ankaragücü maçı belirler fenern kaderini . son hafta trabzon bole oynarsa bursa açık 3-5 puan farkla şamp. olur

kardeş takımınızın haline şükredin kocaeli spor luyum 2 türkiye kupası aldık devlere hep çektiren takım olduk büyüklere sayamayacak kadar çok futbolcu verdik.1-2 adı başkan olan kişiler bizi 60 trilyon borçla ki bu borç nasıl oluşur oda bi soru bırakıp kaçtı.takım şimdi bank asya danda düşüyor.böylesine köklü bi klüp bu hale getirilebildiyse türk futbolunu bence sorgulamak gerekir.

:D dehşet bir konu başlığı olmuş ben bir GS li olarak beğendim yalnız fenevbahçeli bir yönetici yada mod hocam her an kapatabilir dikkat... :D

Hher yerde herzaman en buyuk fener fenerbahceli olmaktan gurur duyuyirum

Fener Doner Doner Gene Yener.

konu güncel 28 senedir olduğu gibi :D:D:D bu rekabet hiç bitmesn;) eğleniorz işte

yalçın hocam bu sitede sn ve bnden başka gsli yk heralde :D konuyu bi yukarılarda tutamadm gtti