• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

grup ismi önerilerinizi bekliyorum

ritimciyiz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.genclik68.com
Enst.
Roland e40,kanun,bağlama,ud,piano
Merhaba Arkadaşlar bir grup kurduk özgün müzik yapıyoruz grubumuza henüz isim bulamadık yardımcı olur musunuz?

Cevap: grup ismi önerilerinizi bekliyorum

Aslında en doğru ismi siz ve arkadaşlarınız koyarsınız. Grubu kurarken yaşadığınız, sizi bir araya getiren bir olay; aranızda özel olan bir şey, bir şarkı vs... Adı siz koyarsanız daha anlamlı olur bence. Ben yine de bir fikir vereyim:

Grup Özgün = )

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun. Allah yolunuzu açık etsin.

fazla geçmişimiz yok yeni bir araya geldik sayılır önerileriniz ve dilekleriniz için teşekkür ederiz :)

Hani isimlerinizi kırpıp, birleştirip yeni bir kelime de türetebilirsiniz belki. =) Bence aranızda bayan varsa ona bırakın bu işi. =)

isimlerinizin baş harflerini kullanarak bir isim oluştura bilirsiniz..

Siz nasıl bir isim istiyosunuz aslında oda önemli Ben tek başıma bu işi yaptığım için benimkisi mavera müzik mavera (sonsuzluk, gökyüzü) anlamlarındadır. Sizde bunun gibi romantik bir isim bulabilirsiniz Mesela aklıma gelenleri yazxayım. Bu arada bence illa grup şu veya bu diye bitmek zorunda deil Bilmem ne müzik falanda olabilir aslında. Aklıma gelenleri yazayım isterseniz.

Grup Sürgün Grup sezgi Tutku müzik Zarafet müzik Grup Rüzgar Grup yağmur Grup şahane:) şaka şaka Karanfil müzik Grup damla
Grup Ab-ı Hayat Emel müzik Mecra Müzik Grup gözyaşı
Asuman müzik Grup meşale Özgün müzik Zafer müzik
Grup mevsim Bahar müzik Grup derman Reyhan müzik
Grup estetik

Valla şimdilik aklıma gelenler bunlar belki aralalarında beğendiklerin vardır. Eğer beğendiğin olursa bana haber ver olurmu aklıma değişik şeyler gelirse yazarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

grup pandora --gurup destan --grup armoni

Grup Performans
2001 deki grubumun adıydı ,o zamanlar canlı çalardık çokta hoşumuza gidiyordu ama sonra grup dağıldı bende kızımın adını koydum Bestem Müzik şimdiki.