• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

13/05/2014 - Yeni Ömer Narin Ritimleri Yayında !

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları;

Roland BK-5 OR klavyeleriniz için Ömer NARİN ile olan ritim ve ses çalışmalarımız devam etmektedir. Kendisinin hazırlamış olduğu ve beğeniceğinizi umduğumuz THM 6/4 - 6/8 - 9/8 -10/8 ve VAHDE ritim çalışmalarını BK-5 OR mini web sitesinden ulaşabilirsiniz. BK-5 OR mini web sitesinde ritime ulaşmak aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla;
Roland Türkiye

Cevap: 13/05/2014 - Yeni Ömer Narin Ritimleri Yayında !

İlgi ve alaka için teşekkür ederim

teşekkürler

emeğe sağlık . kocaman teşekkürler roland türkiye

ritimler için ömer narin e ve roland türkiye ye çok teşekkürler . bir haftadır ömer narin üstadı sitede ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde göremiyorum. umarım her hangi bir sağlık problemi yoktur. paylaşım ve yorumları ile tekrar aramızda görmek isteriz.

ROLAND TÜRKİYE teşekkürler...

ritimler gerçekten tatmin edici halk müziği için. Bi tanede zeybek gelirse şöyle güm güm ege asma davuluyla tadından yenmez

Hocam tesekkur........ Bende asma davullu halay rıtımlere sevıyorum.yanınada bır ıyı zurna...... Emegıne tekrar tesekkuler...........ıyıkı varsınız.................................

çok teşekkürler Ömer hoca ve Roland Tr ... Siz; sizi 3 -5 kuruş için acımasızca eleştirenlere bu şekilde paylaşımlarla cevap verin biz doğruyu buluruz saygılar...

çok teşekkürler Ömer hoca ve Roland Tr ... Siz; sizi 3 -5 kuruş için acımasızca eleştirenlere bu şekilde paylaşımlarla cevap verin biz doğruyu buluruz saygılar...

Senin elinde editli tenor sax alto sax kemence tulum zurna klarnet sesi var mi