• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1500-2000 tl arası klavye tavsiye

Trakyali81

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar selam,

Forumda yeniyim.Maddi durum müsait olduğunda 1500-2000 tl arası 2. el klavye almayı planlıyorum. İnternetten biraz araştırdım.

yamaha or 700, korg pa 500 tr, roland bk 5 or ilgimi çekti. Ancak bunlar artık üretilmiyor sanırım, 2. el olarak temiz bulma şansım var mıdır? Ayrıca hangisini veya varsa bunlar dışında ne tavsiye edersiniz?

KOrg pa 300 yeni bir cihaz ama .ok tatmin edici gelmedi sesler, ritimler.

Şu an elimde çok eski bir alet var GEM cd 1. Çalışmayan fonksiyonu/tuşu yok ancak ekrandaki yazılar tam okunmuyor. Bir de sadece üstündeki ritim ve sesler yeterli değil. Kısaca antika değerinde. :) Sanırım satmaya kalsak pek para etmez hatta satılmaz.

Değerli görüşleriniz bekliyorum.

Cevap: 1500-2000 tl arası klavye tavsiye

Bence o söylediğin fiyatlar arasında KORG PA80 al.

pa 80 baya eski alet, temiz ve set vs yüklü halini bulabilir miyim sizce?

pa80 eski klavye ama yıllar eskidemedi :) 2000 tl ye güzel klavye . bir sürü set var.. bakınız..

kardeşim düşünürsen pa500tr var elimde çok temiz cihaz

Dante tr terazide bu saydıklarınıza ağır basar. İçinde ses,drum kit vs çok; ritimler güzel ancak piyasadaki müzisyenlerce biraz editlenmeli

Herturlu programın üstesinden gelmek istiyorsan kolay pratik olsun güçlü temiz sound olsun istiyorsan pa80 den şaşma piyasida var herzaman para eder

Korg pa1x tavsiye ederim. X serisi Korgun amiral gemisidir.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri