• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16/09/2014 - Yeni! Katip "Türk Performans Sesleri" Paketi Yayında !

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland BK-5 OR Kullanıcıları,

BK-5 OR mini web sitesinde Ahmet İri (Katip) tarafından hazırlanan "Türk Enstrüman Sesleri" Performans Paketi ücretsiz olarak indirebileceğiniz şekilde yayındadır. Aşağıdaki Link yardımıyla performans paketini indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Performans paketi için kendisine teşekkür eder, tüm kullanıcılarımıza iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla;
Roland Türkiye

Ekli dosyalar

• Ahmet-İri.jpg
    Ahmet-İri.jpg
    102.4 KB · Görülen: 309
Cevap: 16/09/2014 - Yeni! Katip "Türk Performans Sesleri" Paketi Yayında !

Ekteki resim cok güzel bir incelik olmuş.tesekkürler Roland Türkiye ....

Henüz deneme şansım olmadi ama emeğinize sağlık

Elleriniz dert görmesin.

teşekkürler sayın katip ve roland türkiye bk5 sizlerle dahada güzel

Roland Türkiye ve Katip20 ustaya çok teşekkür ederim.

teşekkürler

çok teşekkürler

Değerli Roland BK-5 OR Kullanıcıları,

BK-5 OR mini web sitesinde Ahmet İri (Katip) tarafından hazırlanan "Türk Enstrüman Sesleri" Performans Paketi ücretsiz olarak indirebileceğiniz şekilde yayındadır. Aşağıdaki Link yardımıyla performans paketini indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Performans paketi için kendisine teşekkür eder, tüm kullanıcılarımıza iyi günler ve iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla;
Roland Türkiye
Haliyle 59 yaşın vermiş olduğu kaprisle, lanet olsun bu çocukça alınganlığıma. Tüm yazılarımı silip aklımca ve kendimce sessizce veda ettim. Aynı, fare dağa küsmüş, dağın haberi bile yok. Timsali. Daha önce belirtmiştim. Katip' in (ismine de yeni hasıl oldum AHMET İRİ) kabuğundan çıkarsa bakınız neler olacak diye nispeten belirtmeye çalışmştım. Çok şükür yüzümü kara çıkarmadı. Anladığım kadarıyla artık mütevazılık şöyle bir kenarda kalsın deyip, elleri kolları sıvadı. Kendimce bu insanı seçmemin nedeni; dikkat ettim, hiç yalakalığını görmedim. Her konuya ben de, ne yazık dahil olmama rağmen kolay kolay dahil olmamakta. Hiç bir ücret karşılığı (ordan veya burdan) talep etmeden yaptığı çalışmalar tamamen hibe. Bu kişiyi vallahi hiç tanımamaktayım. Siteden bildiğim kadarıyla. Sanıyorum yeni açıldı ama pir açıldı. Devamını ben artık düşünemiyorum. Kendimi tutamadığımdan tekrar yazılara dahil oldum. BK-5 çiler adına, Roland Türkiye ve Katip (Ahmet İri)' ye Allah' tan zihin açıklığının bol olmasını diliyorum. Saygı ve sevgilerimle, Reşit Ünal ÇİMENCİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Henüz deneme şansım olmadi ama emeğinize sağlık

Güzel kardeşim, deneme yapmadan memnuniyetinizi belirtmeniz, tarafçılığın haksız bir örneği olmazmı?, haksızmıyım? Aynı safta olsak dahi. Diğerlerine örnek olmak adına. Yinede cahilliğime veriniz. Hoşça kal derim.............