• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2-3 ayda bu kadar çalabildim. Devam edeyim mi? (Çiftetelli)

loverbadi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha PSR 64 :) Ketron SD1
Merhaba dostlar, bir arkadaştan emanet aldığım klavye ile (Ketron SD1) birkaç aydır evde kendi kendime hobi olarak uğraşıyorum. Tabi youtube dan siz değerli ustaları izliyorum kendimce benzetmeye çalışıyorum filan :) Kadifeden kesesi (veya bunun adı çiftetelli midir bir türlü anlayamadım) çalmaya çalıştım bilmem biraz benzedi mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=oC46kwqpCg8]Ketron SD1 Kadifeden Kesesi Çiftetelli Deneme - YouTube[/ame]

Cevap: 2-3 ayda bu kadar çalabildim. Devam edeyim mi? (Çiftetelli)

Demo bölümü 23 Kişi içerde. 48 dakika önce yayınlandı. Görüntülenme sayısı:1 :D:D:D (ben) Cevaplar: 0 :D o da güzel :D:D

En iyisi ben artık komşuları rahatsız etmesem iyi olur :D:D

Devam kardesim, durmak yola devam :)

yeni baslayan biri icin fevkeladenin fevkinde bence.

Komsulari rahatsiz etmeye devam edelim ikimizde :)

Ne yapayım hocam insan acemi olunca bakayım kime ne diyecek diye sabırsızlanıyor :D 48 dakika ancak bekleyebildim az daha işi bırakıyordum. Gülüyorum kendi kendime :D:D

bence bukadar kısa sürede büyük başarı.durmak yok yola devam.zevkle dinleriz loverbadi.ellerine sağlık.

Anlarim halinden, bende acemiyim :) kendimizi gelistiriyoruz, ustadlarin agzina bakiyoruz bize biseyler ogretsinler diye

Çok teşekkürler içim rahatladı yaa :) yatayım artık sabah mesai var. (23 Kişi İçerde) :D :D Herkese iyi geceler. ;)

tebrikler onun acik kimse tutamaz seni

bende erzurumdanım 532 437 10 05 ara tanışalım dahada geliştiririn çok güzel toprağım nice piyanstten iyisin )

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.