• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2/4 Ritim Rica

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Ustalar yamaha psr s770 emo set kulanmaktayim

org yeni oldugundan ritimleri kendime göre editliyemedim
cogu ritimler zaten süper halaylar 9/8 dans a Kadar cok iyi
fakat 2/4 lük ritim de biraz sorun yasiyorum cumartesi dügün var 2/4 lük ritimin hizli bir sekilde olani bana lazim yani tempo 115 e Kadar cikabilmem gerekiyor
emo set te ritimlerde birkac tanesinde tempoyu hizlandirirsam darbuklar isi bozuyor yani cok kalabalik bir hiz oluyor

o nedenle sizlerden ricam altte edit yapamadim ögrenim asamasindayim elinizde olan sadece 2/4 lük ritim varsa bana yolayabilirmisiniz?

bit tanede olsa bana cumartesi icin yeterli gelecek cünkü Ankara tarz olsun Taki halaylara Kadar ihtiyaci görmüyorum sadece 2/4 hizli oyun havasi haricinde

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2/4 Ritim Rica

Ustalar yamaha psr s770 emo set kulanmaktayim

org yeni oldugundan ritimleri kendime göre editliyemedim
cogu ritimler zaten süper halaylar 9/8 dans a Kadar cok iyi
fakat 2/4 lük ritim de biraz sorun yasiyorum cumartesi dügün var 2/4 lük ritimin hizli bir sekilde olani bana lazim yani tempo 115 e Kadar cikabilmem gerekiyor
emo set te ritimlerde birkac tanesinde tempoyu hizlandirirsam darbuklar isi bozuyor yani cok kalabalik bir hiz oluyor

o nedenle sizlerden ricam altte edit yapamadim ögrenim asamasindayim elinizde olan sadece 2/4 lük ritim varsa bana yolayabilirmisiniz?

bit tanede olsa bana cumartesi icin yeterli gelecek cünkü Ankara tarz olsun Taki halaylara Kadar ihtiyaci görmüyorum sadece 2/4 hizli oyun havasi haricinde

saygilarimla

Arkadaşım psr A 2000 de edıtledıigim bir ritm işine yararsa güle güle kullan

Ekli dosyalar

• 2-4-20166.rar
    26.5 KB · Görülen: 245

aytek usta cok tesekür ederim sagol varol

düsünmen bile yeter

elerine salık tşk