• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2 adet kule kabin sıfırdan farksız...2.000 tl

erhan_67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG Pa800
Düğünlerde kullandığım 2 Adet Wharfedale Pro EVP-S215 Kule kabinlerimi satıyorum. 2 tanesi ile açık alanı çok rahat seslendirebilirsiniz. Özellikle düğüncüler için idealdir. İç olarak altlara Tromba 750 Watt Rms-1500 Watt Peak göbek, üstlere de 500 Watt Rms-1000 Watt Peak göbek taktım. Üzerinde bulunan crossover sayesinde alt göbekler bass, orta göbek bass-mid ses vermektedir. Gelin, görün deneyin öyle alın. Tizleri gerçekten çok güçlü. Yok tiz gelmiyor, yok bass yok şeklinde bir sıkıntı yaşamazsınız. Kabinler temizdir, sökebilirsiniz, tamir sargı vs. hiçbir işlem yapılmamıştır. Orjinaldir. İÇerisine taktığım göbekler sıfır alınmıştır. Ayrıca arkada bulunan iki adet spekon giriş Neutrik jak yapılmıştır. Fotoğraflar mevcuttur.

Ben gelip görerek almanızı tavsiye ederim. İçiniz daha rahat olur. Dinletebilirim.

Not: Şöyle bir durum var, arkadaş almak istiyor, bana diyorki sen hoparlörleri gönder, ben sana parasını göndereyim. Yok böyle birşey. Sen parasını göndermeden hangi firma sana mal gönderir? Bu şekilde önce hoparlörü gönder ben sana parayı gönderirim şeklinde bi düşünce ile lütfen aramayın. Ben hesap numarası veriyorum sana, benim her türlü bilgim mevcut, 2.000 TL için suç işleyecek kadar aptal değilim ki Ben kendim Adalet Bakanlığı'nda çalışıyorum. Varsa bulunduğunuz ilde adliye çalışanı, onunla irtibata geçebiliriz her türlü. Saygılar

Ekli dosyalar

• IMAG0844.jpg
    IMAG0844.jpg
    203.4 KB · Görülen: 296
  • IMAG0846.jpg
    IMAG0846.jpg
    197.6 KB · Görülen: 246
  • IMAG0847.jpg
    IMAG0847.jpg
    196 KB · Görülen: 259
Cevap: 2 adet kule kabin sıfırdan farksız...2.000 tl

günceldir...

hayırlı satışlarınız olsun,umarım kısa sürede alıcı bulursunuz...

Güncel....

Cevap: 2 adet kule kabin sıfırdan farksız...1.500 TL

Güncel.. son fiyat 1500 TL'dir. acilen satılıktır. Pazarlık yoktur.

Satılmıştır.

Hayırlı olsun.