• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2. El Amfi Aranıyor...

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
ÇÖZÜLDÜ "2. El Amfi Aranıyor..."

Selamlar...Bir arkadaşım için 2. el amfi aranıyor arkadaşım düğün işleri yapıyor Ankara içi tercihimizdir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2. El Amfi Aranıyor...

Verebileceğin parayı söyle birde ne istediğini belirt istediğin marka malzmeyi sana İstanbul dan kargo ile ulaştırayım. Daha uygun fiyata bulursan da benim malzeme kalsada olur. Adım Muzaffer İstanbul da yaşıyorum GSM (0535) 615 99 18 Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aslında arkadaşlardan satmak isteyen olursa ona göre ayarlarız diye düşünmüştüm..Arkadaşta çok fikir sahibi değil bu konuda..Neyse abi STARTEK istiyor yatık olacakmış küp istemiyor eğer fiyat konusunda bir kaç alternetif verebilirsen çok makbule geçer selamlar...

kardeş bende var startek ps800..1200 watt.çok temiz 3 aylık alet.ptt kargoyla kapıda ödemeli olarak gönderebilirim.kargoda bana ait şekilde 650 liraya gönderirim.parayıda ürünü alırken kargocuya verir.gayet güvenli sistem.0505-586-90-13 eser..uygunsa arayın görüşelim.

Bak negüzel sana alternatifler subulmaya başlanmış bile, Arkadaşlarımız size alternatiflerini sunagörsün ben yarın yani pazartesi piyasa araştırması yapar sana sonucu bildiririm. Kolon falan da lazımsa onları da yazsaydın. Kolay gelsin Saygılarımla,

kardeş bende var startek ps800..1200 watt.çok temiz 3 aylık alet.ptt kargoyla kapıda ödemeli olarak gönderebilirim.kargoda bana ait şekilde 650 liraya gönderirim.parayıda ürünü alırken kargocuya verir.gayet güvenli sistem.0505-586-90-13 eser..uygunsa arayın görüşelim.

Ben aracıyım arkadaşla görüşeyim haberdar ederim sizi

Bak negüzel sana alternatifler subulmaya başlanmış bile, Arkadaşlarımız size alternatiflerini sunagörsün ben yarın yani pazartesi piyasa araştırması yapar sana sonucu bildiririm. Kolon falan da lazımsa onları da yazsaydın. Kolay gelsin Saygılarımla,
Abi çok sağol kolon lazım değilmiş amfisi bozulmuş haber bekliyorum sizden kolay gelsin...

merhaba elimde startech ps 1000 var.24 bit dijital effect yatık kapaklı anfi temiz 1 yıllık.800 liraya vereceğim.0 535 641 65 45

Candostum senin için sözverdiğim gibİ bugün gittim bir arkadaşımda daha evvel STARTECH olarak 3 tane yatık amfi görmüştüm onların fiyatlarını sorayım dedim arkadaş satmış.
Şu anda kendisinde BEHRİNGER marka yatık çok temiz PMP 3000 POMERMİKSER var fiyatı 650 TL. Olmaz dersen ileriki günlerde arkadaşa Startech ler gelince gene swana yazarım. Saygılarımla,

Candostum senin için sözverdiğim gibİ bugün gittim bir arkadaşımda daha evvel STARTECH olarak 3 tane yatık amfi görmüştüm onların fiyatlarını sorayım dedim arkadaş satmış.
Şu anda kendisinde BEHRİNGER marka yatık çok temiz PMP 3000 POMERMİKSER var fiyatı 650 TL. Olmaz dersen ileriki günlerde arkadaşa Startech ler gelince gene swana yazarım. Saygılarımla,

stratek falcon 2000 wat açık hava amfsı 8 çıkıs 8 ohom 8 denemdım 6 denedım ibreler yarıya bile vurmadı 750 ye bırakırım kapıda ödem sistemi ile gönderirim çalışmayan hiç birşeyi yok sahibinden .com da ilanı var..