2 Pitbull 1 Boğa Dövüşü | Trakya Müzik
  • Trakyamuzik.net link değişimi uygulanmıştır.. trakyamuzik.net anasayfaya bakınız.. isterseniz arayınız.. Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

2 Pitbull 1 Boğa Dövüşü

RoMaN39

**Müzik**
Moderator
2 Pitbull Ve 1 Boğa Karşı Karşıya!!

İki pitbull cinsi köpek bir boğaya saldırırsa ne olur? Son derece tehlikeli olan iki pitbul bir boğaya saldırıyor. Bakalım pitbulllarla boğa savaşında kazanan kim oluyor?

Bir Irmak kenarında otlayan boğanın yanına yaklaşan pitbullar boğayı önce rahatsız ediyorlar. İki köpek boğanın etrafında dönerek kafa tarafındaki bölgeden ısırmaya çalışıyor ama boğa kıvrak bir hareketle kurtulmaya çalışıyor...

Kafa darbesiyle pitbulun birini etkisiz hale getiren boğa diğer köpeğin kendine arkadan yaklaşmasını bekliyor. Pitbul boğayı tam ısırma anında boğa bu kez tekmesini kullanıyor ve Pitbull bir kuş gibi havalarda süzülüyor... :D :D :D :D

[/URL]

Bu tekmenin ardından pitbulun biri yerden kalkamıyor. Az önce kafa darbesiyle yanından uzaklaşan diğer pitbulu da boğa yine tekmeyle kendinden uzaklaştırıyor...

[/URL]

Sonuç: Boğa her iki pitbulu da yere seriyor...

Teşekküre değmez teşekkür butonunu tıklasanız yeterli :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

RoMaN39

**Müzik**
Moderator
bu pitbullar kendini aslan zannetmişler heralde :D :D :D

pitbullar daha boğanın diz hizasına gelmiyor gözlerine kestiriyorlar :D :D :D

sonrada kuş olup uçuyorlar :D

gzl bi paylaşım ama benim bildiğim pitbullar bu kadar çabuk pes etmezler yaw. ama yinede boğaya helal olsun...
ayrıca pitbull eğer sahibi tarafından iyi bir eğitim almaz ve sahibinin liderliğini kabul etmezse kendi yavrusunu yeme, sahibini yanına yaklaştırmama, hatta zincirini ısırarak koparmaya çalışma gibi ilginç tavırlarda bulunan cinslerdir. son derece tehlikeli bir cins. korku die bir kavram yok hayvanlarda... eğitime ve saldırganlığa göre değişebilir ancak 1000 ila 1600 kiloluk bir basınçla ısırdıkları bilimsel olarakda kanıtlanmıştır...nitekim medyadada bu köpek cinsiyle ilgili bir çok haber yapılmış hatta bir çok ülkede yasaklanmış bir cinstir...
saygılarımla...

RoMaN39

**Müzik**
Moderator
gzl bi paylaşım ama benim bildiğim pitbullar bu kadar çabuk pes etmezler yaw. ama yinede boğaya helal olsun...
ayrıca pitbull eğer sahibi tarafından iyi bir eğitim almaz ve sahibinin liderliğini kabul etmezse kendi yavrusunu yeme, sahibini yanına yaklaştırmama, hatta zincirini ısırarak koparmaya çalışma gibi ilginç tavırlarda bulunan cinslerdir. son derece tehlikeli bir cins. korku die bir kavram yok hayvanlarda... eğitime ve saldırganlığa göre değişebilir ancak 1000 ila 1600 kiloluk bir basınçla ısırdıkları bilimsel olarakda kanıtlanmıştır...nitekim medyadada bu köpek cinsiyle ilgili bir çok haber yapılmış hatta bir çok ülkede yasaklanmış bir cinstir...
saygılarımla...

Haklısın üstadım ısırsa koparacakta yaklaşamamışki ısırsın bir boynuz bir tepik ve pırrrrr uçuverdiler :D :D :D

Pitbulların ne kadar vahşi olduklarının bilincindeyim ilginiz için teşekkürler

Haklısın üstadım ısırsa koparacakta yaklaşamamışki ısırsın bir boynuz bir tepik ve pırrrrr uçuverdiler :D :D :D

Pitbulların ne kadar vahşi olduklarının bilincindeyim ilginiz için teşekkürler
ben teşekkür ederim üstat hayvanlar, özzellikle köpek cinsleri konusunda yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirim. benimde rex (rottweiler) adında bir oğlum var. ellerinizden öper.
saygılarımla...

RoMaN39

**Müzik**
Moderator
Cevap: 2 Pitbull 1 Boğa Dövüşü

fotolar uçmuş bulursam resimleri tazelerim

RoMaN39

**Müzik**
Moderator

Fotolar tazelendi

3 üncü fotoda köpek ucarken cok güldüm ya. :D birisi o köpege uzayda olmadıgını söylemesi lazım. halbuki yerçekimi de var. ama tercih meselesi :D
sagol oktay allah razı olsun.

RoMaN39

**Müzik**
Moderator

tıklama sayısı 243.722 rekora uçmuş resimdekiler gibi :D :D :D

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator

tebrikler oktay bu konuyla şuan 244 bin küsür görüntüleme yapılmış..

RoMaN39

**Müzik**
Moderator

bugün itibariyle kaç görüntü var Adminim : ? :)))

linkte sorun yok arkadaşlar fotolar görünüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

baron

Yeni Üye

bugün itibariyle kaç görüntü var Adminim : ? :)))

linkte sorun yok arkadaşlar fotolar görünüyor
Kardeşim, isterseniz ben yanıt vereyim. 244 + 2 bin kişi olmuş. Resim fevkalade, anlatım da resme uygun. Ama kardeşim, kuru kuru kimsenin dikkatini çekme vaadi dolmuş, neyazıkki. (İlk atılım yok, senin anlayacağın) Rakamlar bunu gösteriyor. Daha heyecanlı ve insanların dikkatini çekecek ve ders olsun diye örnek göstererek (bu ders olsun diye) imalarda bulunsaydınız ve açıkça belirtseydiniz, daha rövaçte ve hala izleniyor durumda olurdunuz. Örneğin; sizler gibi mükemmel, baba müzisyenlerin, ekmeğini çalmakla yetinmeyen parazitlerin, üstüne üstlük, sizlere saldırması ve sonuç, hüsran (malum ya senaryo !) gibi olsaydı. Maalesef devir bu. Bak o zaman reytinglere, haksız mıyım? Heleki Trakya' lısın güreşin kaçağı, köçeği olurmu abe güzel kardeşim. Hebden aykırı gidersin be yav ! Şaka bir yana, Allah, gönlünü manevi yönden donatsın. Hoşça kal, derim güzel kardeşim...............

RoMaN39

**Müzik**
Moderator

aklımıza o tip bir düşünce gelmedi 2010 yılında fotoğraf neyse o başlığı attık icnemic