• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3,0b sistem

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
arkadaşlar işine yarayan olursa yeni yazılım 3,0a dan sonraki yazılım

Ekli dosyalar

• 3,0b.rar
    768.7 KB · Görülen: 138
Cevap: 3,0b sistem

KIymetli Macitvega kardeşim 3,0b nin açılımı nedir? Yazarsanız sevinirim.Selamlar...

ketron sistem disketi (xd9plus vega) için mesela bu sistem dosyası benim işimi görmüyor belki görenler için indirdim bendeki llaki vega olması lazım bunu yüklersem ending tuşum xd9 lardaki gibi koma düğmesi olurki vega da pratik koma var gerek yok ayrıca bendeki bank düğmesi left control oluyor bu yazılımdır xd9 lar için mesela eskisi ile yenisi arasında fark olabilir 1 menu yada 1 sayfa geliştirilmiştir örnek vereyim x1 varken ona 4,0 yüklemiştim user voice edit yaparken mono on yapamıyorduk 5,0 yükledim mono on eklenmiş mesela bunun gibi saygılar
yüklemeside xd9 lar için
içerisindeki bulunan bin uzantılı dosyayı boş bir diske çekiniz ve ketron xd9 model orgunuzu kapatıp f6 tuşuna basılı kalarak açınız 3,0b sistemimiz yüklenecektir

Teşekkür ederim benim klavyem sx 3000 Yinede sağolunuz...

sx3000 lerin sistemi 1,bilmem kaç sakın ola yüklemeyin sx3000 lerde olabilecek risk xd9 gibi olur ama geri sistem dosyanız yüklenebilir sx3000 süper klavye

Aynen katılıyorum Teşekkürler...

ben teşekkür ediyorum saygılar

Macit abi bu 3,0b versiyonu ne zaman çıktı? Çıkış tarihi ne zaman? Bu güncelleştirme ile eklenenlerin ne olduğunu nereden öğrenebiliriz.

henuz çıkmadı çıkacak :) ben erken davrandım

Ketron xd9 için güncelleme desteği hala devam ediyor mu? Ketronun resmi Italyan sitesinde bu 3,0b güncelleştirmesini göremedim bu yüzden soruyorum

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 15 68.2%
  • Kararsızım

Oy: 7 31.8%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri