• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3x İÇİN KARADENİZ SET LAZIM

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
Arkadaşlar 3x için karadeniz set lazım
5/16 dik horon (cıngıllım)
7/8 horon
tecno horon (rapatma)
giresun karşılaması

gibi ritimler lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: 3x İÇİN KARADENİZ SET LAZIM

Yokmu yardımcı olucak

emo set... bahseddiklerin alası var.

emo set... Bahseddiklerin alası var.

ilginiz için teşekkür ederim ama ben korg 3x pro ve a2000 v2 plus kullanıcısıyım a2000de zaten emo var bu ritimerlin kralı var o yüzden a2000 ni satıp kronos alıcam bu ritimelride bumam lazım ve 3x te 3 tane orjinal kilitli setim var aldım hepsini emo2-doruk-ce ama a2000deki gibi güzel değil.

merak konusudur. Ben emodaki karadeniz ritimleri hem a2000 de dinledim. 3x zaten kullanıyorum. 3x deki ritimlerde düzensizlik var ama az bir editleme ,yani menu+mixing tuning ve track select e basarak az bir tonlama ile istediğin hale getiriyorsun. Yani emo korg için sette en ufak bir düzenleme yapmamış ve uğraşmamış doğrudur.. Ben çok az editleme ile bir çok sanatçıya eşlik ettiğim gibi kendim de kullanıyorum. tüm karadeniz içinde zaten...ki a2000 den daha iyi bana göre.. horon 2014 de zaten tüm karadeniz disko bütün varyasyonlarda var.. biraz da pad lard süsleme ile daha güzel şeyler oluyor. 5-8 zatne kusursuz. 5-16 lar da çok az editleme ile sorunsuz.. 7-8 ise harşka ki ona da biraz editleme yeterli. Sizin beklentiniz ve anlaşılmayan duyulmayan ses veya durum ne ? bilgi verirseniz memnun olurum.

merak konusudur. Ben emodaki karadeniz ritimleri hem a2000 de dinledim. 3x zaten kullanıyorum. 3x deki ritimlerde düzensizlik var ama az bir editleme ,yani menu+mixing tuning ve track select e basarak az bir tonlama ile istediğin hale getiriyorsun. Yani emo korg için sette en ufak bir düzenleme yapmamış ve uğraşmamış doğrudur.. Ben çok az editleme ile bir çok sanatçıya eşlik ettiğim gibi kendim de kullanıyorum. tüm karadeniz içinde zaten...ki a2000 den daha iyi bana göre.. horon 2014 de zaten tüm karadeniz disko bütün varyasyonlarda var.. biraz da pad lard süsleme ile daha güzel şeyler oluyor. 5-8 zatne kusursuz. 5-16 lar da çok az editleme ile sorunsuz.. 7-8 ise harşka ki ona da biraz editleme yeterli. Sizin beklentiniz ve anlaşılmayan duyulmayan ses veya durum ne ? bilgi verirseniz memnun olurum.

Merhabalar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim ve konuya gelirsem ben karadeniz düğünleri yaptığım için a2000 gibi değil 3x karadenizde ve istediğim ritimler yok a2000de çok güzel ritimler var
rapatma
7/8 setup
giresun karşılaması
5/16 dik horon

Bu ritimleri A2000 den alıp dönüştürücü programlarla 3x e çevirdikten sonra uygun kitlerle kendiniz de düzenlenmesini yapabilirsiniz. Benim böyle a1000 ritimlerinden 1x e çevirip kullandığım 1-2 tane ritim var.

Bu ritimleri A2000 den alıp dönüştürücü programlarla 3x e çevirdikten sonra uygun kitlerle kendiniz de düzenlenmesini yapabilirsiniz. Benim böyle a1000 ritimlerinden 1x e çevirip kullandığım 1-2 tane ritim var.

Peki yardımcı olurmusunuz nasıl olur bu hangi programlarla ritimi çeviririm ?

Style Works XT Universal 3 programı ile çevirebilirsiniz. 3x uyumlu program. Birçok marka model ritimlerini ve midilerine işlem yapabiliyorsunuz. Programın v4 sürümü çıtı mı bilmiyorum...

style works xt universal 3 programı ile çevirebilirsiniz. 3x uyumlu program. Birçok marka model ritimlerini ve midilerine işlem yapabiliyorsunuz. Programın v4 sürümü çıtı mı bilmiyorum...

ben kullanmayı bilmiyorum ve mümkünse tek bir ritimi versem siz çevirseniz bende dediğiniz gibi kitlerle denesem?