• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4 Adet Sağlam Ses - S650

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar 3 adet keman, 1 adet T4 Klarnet. Sesler güzel, güle güle kullanın.

Yanlız teşekkür butonunu kullanmayı unutmayalım. Yorumu zaten geçtim ama hiç değilse teşekkür edelim. Üç arkadaş teşekkür ediyor, ikisi zaten s650 kullanıcısı değil. Durum böyle olunca bende kimsenin indirip kullanmadığını düşünüyorum. O zaman paylaşımada gerek yok diyorum.

Demoları alta ekliyorum, biraz aceleye geldi kusura bakmayın. Sesi beğenenler yep için bana öm atsın lütfen, bu şekilde kimlerin indirdiğini veya ilgi olup olmadığınıda görelim ki boşuna uğraşmayalım bundan sonra.

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 4 Adet Sağlam Ses - S650

Sadooo

Sen buraya mesaj yazmadınmı az önce???

yazdım da abi özelden mesaj at dediğini geç fark ettim sildim kusura bakma

Estafurullah, bir an hayalmi gördüm diye düşündüm :) atılan post düzenlenebiliyor ama tamamen silinebildiğini bilmiyordum.

Sesleri denedim, en çok hoşuma giden tatlı kemane ile t4 klarnet oldu. tatlı kemaneyi yepe attım. t4 klarnetin boyutu nedeniyle sweetklarnete devam... teşekkürler...

t4 ü aldım ben orga :) eline sağlık usta

Sesleri denedim, en çok hoşuma giden tatlı kemane ile t4 klarnet oldu. tatlı kemaneyi yepe attım. t4 klarnetin boyutu nedeniyle sweetklarnete devam... teşekkürler...

Hocam güle güle kullanın. T4'ün boyutunu daha sonra biraz daha düşürmeye çalışıcam, başarılı olursam paylaşırım zaten.

Saygılar.

eyvallah abim

Mrb arkadaşlar sesler çok güzel olmuş ezula abiye özel msj attım sesleri msj olarakmı atıyo acaba bırde alete nasıl yuklıycem uzun zamandır yamaha kullanmıyorum aleti yeni aldım bi tarif edersenız sevınırım