• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

4x local data set yükleme

• Konbuyu başlatan sazci19
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

sazci19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba arkadaslar 4x te local data bölümüne kendi setimizi olusturabiliyormuyuz daha once olusturan arkadaslar olmus bir bilgisi olan varmi bilen arkadaslarin yardimina ihtiyacim var tesekurler simdiden

Slm ben korg a maile atmistim bu konu hakinda bana local bölümü parali set icin korg tarafindan ayrildigini yazdilar locale set atabiliyorsun (ce seti nasil yüklüyorsan) ama sampeler yine rami kapliyor benim istedigi ram kulanmadan ce seti veyada emonun sd kartli seti gibi kendi setimizi locale yüklemek idi !
korg bu locale atilan seti bize rami kulanmadan acsa ozaman ram sorunuda kalmaz gerci bende ram problemi olmadi ama rami yeterli bulmayan arkadaslarda var

Son düzenleme:
Cok tesekur ediyorum ustadim ilginiz icin benimde amacim kendi setimin yaninda hosuma giden bi seti local bolume empoze etmekti,tek tek ritim almakla ugrasmadan yada ses almak icin ugrasmadan idi .Ram zaten yeterli benim icin 1 gb a yakin bosluk var ama yapacagim insallah bi yolunu bulup deneye deneye
Tekrardan tesekur ediyorum ustadim

merhaba kendi rami yese de nasıl yükleyeceğiz media dan seçtigimizde aleti açıp kapattığımızda intro 1 ile giriş yaptığımda sounları yükleyemiyorum tam olarak detaylı anlatmanız mümkün mü acaba 05445311127 ulaşırsanız çok sevinirim tşkler