• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

7 ayda org öğrenme

• Konbuyu başlatan bah156
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

bah156

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1x
Herkese iyi akşamlar müzisyen abiler size birşey danışacağım ben 17 yaşındayım Sorum ise ben 2 senedir müzikler uğrasıyorum org ile ilgili ama ritim yazma ve ses editleme üzerine uğraştım hep bir gün de çalıyım demedim :):p şimdi yeni org aldım psr 650 orgu adam ettim düğün götürür ama sorun bende ben öbür sezona kadar yani 6. ya kadar orgu çalabilirmiyim düğüncü olarak teknik olarak komple bilirim ama çalmayı kısmen biliyorum mi üzeri çalıyorum sivas yöresi halay oyun havası falan gidiyor buralarda bütün parçaları duyunca klavyeden belli miktarını çıkarıyorum ama tabi çok geliştirmek lazım şu anda tam olarak çaldığım parçalar çiftetelli hemen hemen bütün slow ları deliloy bunları çalıyorum tam ama öbürlerini sadece klavyeden şimdilik çıkarıyorum tam çalamıyorum yani çok uzattım ama sizce bir düğüncü kapasitesine ulaşabılrmıyım öbür sezona kadar çok samimi olduğum burda bir akraba orkestracı var bana her konuda yardım ediyor zaten tam çalarsam tesisatı o alacak... sizce tam çalarmıyım öbür sezona kadar ?

Cevap: 7 ayda org öğrenme

slm o şekilde devam et kesinlikle çalarsın

Cevap: 7 ayda org öğrenme

Çalarmısın çalamazmısın bunu kimse bilemez ama çalıştıktan sonra yeteneğin varsa olur iyi çalışmalar herşey gönlünce olsun kardeşim.