• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

8938 Adet Türkçe MIDI (MIDI Arşivi)

ZuCChiNi

**Müzik**
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.nedionline.net
Enst.
Yamaha PSR A3000
16.913 Adet Türkçe MIDI (MIDI Arşivi)

1997 yılından beri yaklaşık 11 yıldır biriktirdiğim türkçe MIDI arşivim.
Toplam 8938 adettir. Aralarında mükerrer olanları, kaliteli, kalitesiz olanları var elbette ama böyle bir arşivin kimsede olduğunu pek tahmin etmiyorum.
Böyle bir arşivi yapıp da paylaşmamanın çok büyük bencillik olduğunu düşünüyorum.
Özellikle arşivimdeki hiçbir midinin bana ait olmadığını, yani tarafımdan yapılmadığını belirtmek istiyorum.
Hazırlayan ve paylaşanlara ellerine sağlık dileyerek teşekkür ediyorum.

İnşaallah işe yarar bir paylaşım olur.
Güle güle kullanın. 09.04.2008

Bu konu pek çok kişi tarafından değişik platformlarda paylaşılmıştır. Kimisi kaynak göstermiş, kimisi kaynak göstermemiş ve hatta kimisi de sanki kendi paylaşımı imiş gibi paylaşmış. Kaynak göstererek paylaşanlara çok teşekkür ediyorum. Diğerlerine diyeceğim bir şey yok, karakter meselesidir. O kadar emek vererek biriktirdiğim arşivimi internet alemine koymaktaki maksadım zaten paylaşmak. Paylaşımımın çıkış noktası ilk olarak Trakya Müzik forumu ve KeyfiMuzik Müzisyen Forumları'dır. Bu arşiv pek çok ortamda paylaşıldığı için arandığında bulunmama gibi bir ihtimal yoktur. Bu nedenle indiremiyorum, açılmıyor vs diye şikayet edenler eğer arama motorlarında arama yaparlarsa benim dışımda paylaşanların başka hostlara attığı dosyaları mutlaka bulacaktır. Kimse bu arşivden mahrum kalmasın. 21.11.2012

Maalesef Rapidshare'in aziziğine uğradım. Accountum silinmiş :( Yaklaşık 5 buçuk yıldır paylaşımda duran dosyalarım silindi. Olsun, ben de elimdeki arşivin tamamını paylaşma fırsatı yakaladım böylece. Bu arşivde 16.913 adet MIDI var. Ancak hepsini ayıklama ve sınıflandırmaya zaman bulamadım. İdare edin artık. :) 18.12.2012

Lütfen okuyun!
Dosya boyutu küçük olsun diye ile sıkıştırılmıştır.
Dosya iki parçadan oluşmaktadır. İndirdikten sonra WinRAR veya 7Zip ile açabilirsiniz.

İndirme Linki (Mediafire)
(125 mb)
(108 mb)

Dosya Şifresi: ZuCChiNi

Önceki arşivin adı bulbul_midi_arsivi_v1_20070825 idi ve içinde 8938 adet MIDI dosyası bulunuyordu.
Bu arşivin adı bulbul_midi_arsivi_v2_20121218 ve içinde (bir kısmı ayıklanmamış ve sınıflandırılmamış) 16.913 adet MIDI dosyası bulunuyor.

Dosya Güncellenmiştir (18.12.2012)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 8938 Adet Türkçe MIDI (MIDI Arşivi)

arkadaşlar bu üç bölüam halındeki dosyaları indirdim ama rar olarak açamıyorum nasıl açabilirim yardımcı olursanız sevinirim ben amatörce evde uğraşıyorum bu işlerden pek anlamıyorum şimdiden teşekktürler

ben hiç açamadım yine iyisin

dosyalarda hata var lütfen düzeltelim

dosyalar düzeltildimi bir haber yok galiba aynen duruyo o kadar dosyayı indiripte çalışamamamsı sinir bozar en iyisi indirmeyim

tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dosyalarda herhangi bir sorun yok.

saol kardeşim

hata yok cd ye yazılacak

bir çok arkadaşımızın işine yarayacaktır.. paylaşım için teşekkürler ZuCChiNi..