• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a1000 tr ritim ve sesler.

CEVHER-10

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA500 TR
a1000 tr son ritim ve sesler.

Herkese iyi günler; şu an kullanmakta olduğum ritim ve sesleri siz değerli form üyeleri ile paylaşıyorum. İçinde daha gün yüzüne çıkmamış özel ritimler mevcuttur.Güle güle kullanın, daha gün yüzüne çıkmamış ritimleri de diğer a1000 tr kullanıcılarının da paylaşmasını bekleriz.

Ekli dosyalar

• A1000 TR RİTİM VE SESLER.rar
    655.8 KB · Görülen: 1,356
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: a1000 tr ritim ve sesler.

çok teşekkür yeğenim..

Bir şey değil abi iyi günlerde kullan.

gökan çok sağol gerçekten en çokta dem sesie sevindim ayvallah arkadaşım

işin görülsün arkadaşım.

yeğenim ben anlıyamadım gökhan kim cevher kim neyse gökhan misket teki elektro sesi çok hoşuma gitti nerdeden bulablirim yayınlayabilirmisin bir zahmet. teşekkürler.

yeğenim ben anlıyamadım gökhan kim cevher kim neyse gökhan misket teki elektro sesi çok hoşuma gitti nerdeden bulablirim yayınlayabilirmisin bir zahmet. Teşekkürler.

dayı cevher nikli arkadaşın adı gökhan )))))))))) ilahi dayı çok güldüm valla dayı sendede varsa güzel sesler yollda bakalım

maktas abi paylaştığım reg seslerinde mevcut ayrıca leslielektro adlı ayrıca seste var bunlar fazlasıyla işini görür sanırım.

sağol yeğenim.

Müthis müthis sesleri denemistim .Dehset sesler. Allah razi olsun ..Hobi evde caliyorum ama müthis