• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 4 Adet Demo - twona77

• Konbuyu başlatan twona77
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
Yamaha A2000 ile yaptığım 4 adet kısa tanıtım demosu. Parçalardan 3 ü batı ses ve ritimleriyle 1 tanesi türk pop ritmi ile çalınmıştır. Batı ses ve ritimlerini merak edenleriz özellikle davul, bas ve acc leri dinlemelerini tavsiye ederim. keyifli dinlemeler...

perhaps perhaps perhaps

sevişmeden uyumayalım

içerim ben bu akşam

ne kavgam bitti ne sevdam( türk pop ritimi ile)

Cevap: A2000 4 Adet Demo - twona77

Güzel çalışmalar...Aletin farklı tınılarını sayenizde duyduk...

Teşekkürler hocam...Güzel altyapılar usta icrayla bir araya gelince çok hoş dinletiler ortaya çıkmış..Rock'çı ruhumdan olsa gerek "İçerim Bu Akşam" ayrı bir hoşuma gitti :)

DreamSongs'a katılıyorum. gerçekten rock içerim bu akşam çok güzel olmuş gitar belki çok gerçekci degil efeklerden olsa gerek. ama ritim gerçekten orjinal ritim. ve girişteki akor basışın hosuma gitti aklındaysa yazabilirmisin akorları veya internetten bulduysan kaynagını paylasabilirmisin ?

siz genellikle batı müziği yapıyorsunuz ve bu konuda oldukça profesyonelsiniz fakat size sadece bir tavsiyem var yamaha ya kötü demiyorum bende or700 kullandım batı ritimlerini iyi bilirim a2000 de or700 den farklı olarak bir kaç değişik gitar var en bariz fark ama imkanınız olursa bir ketron sx 3000 batı ritimlerini dinlemenizi öneriyorum mümkünse alete kaliteli bir kulaklık takarak çünkü kendi hoparlörleri aletin gerçek soundunu yansıtmıyor yada ses tesisatındada olur sx3000 bulamazsanız en azından bir roland bk5 batı ritimlerine bir bakın bence yamaha konusundaki fikirleriniz değişebilir kanaatindeyim.

abim süper olmuş yaylıyı merak ettim nasıl yaptığını...

tebrikler dostumm

Çok güzel olmuş.

çalışmalar çok güzel olmuş ellerine sağlık

çok begendim üstad eline saglık