• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Çoklu Usb Kullanımı???

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Yamaha'larda usb çoğaltıcı ile çoklu usb kullanmamız mümkün. Emo'nun yanına farklı bir usb bağlasam herhangi bir sıkıntı olurmu, deneyen varmı? Aslında yapmak istediğim emo ile birlikte diğer ririmleri vs. usb'yi tak çıkar yapmadan kullanabilmek. Emo'nun söylediğine göre emo usb'nin içerisine diğer ritimler vs. atılabiliyor, fakat pc ye bağlandığında usb'nin dosya yapısına zarar verebiliyormuş, bu yüzden tavsiye etmiyor. Ne dersiniz?

Cevap: A2000 Çoklu Usb Kullanımı???

Bir ara bizim doktor salim gil bu usb çoğaltıcıyı emo usb ile birlikte orgun içine ameliyatla yerleştiriyordu ve dışardaki usb bağlantısı boşta kalıp buradan ikinci usb yi bağlayabiliyordu.

çoklu usb ile en fazla iki usb görüyor. ben kullanıyorum hiç bir problem yok.

Ben de usb çoğaltıcı ile iki usb kullanıyorum, sorun olmuyor.

Bende aldım şimdi bir çoklayıc, birazdan bağlayacağım ve emo usb'im de yeni geldi. Yaklaşık 2 saattir içeriğini inceliyorum, ritimlere mest oldum açıkçası. Emo yine mükemmel bir iş çıkarmış, verdiğim para sonuna kadar helal olsun.

Ben diğer bütün ritimleri emo usb içine attım hiç problem çıkmadı kullanıyorum.

2 usb ye gerek yok. istediğiniz ritim ve midileri emo usb içine bir dosya açarak oraya kopyalayın ve kullanın...

Emo bilgisayara bağlandığında sorun çıkabildiğini söyledi. Tabi cihzdan cihaza değişir, virüs varsa zarar verebilir, ayrıca bazıantivirüs ve temizleyici programlarda dosya sistemine zarar verebilir. Nasıl bir cihaza bağlanacağını bilmediği için uyarmıştır doğal olarak. Çoklayıcıyı taktım sorun yok, zaten uzun süre yeni nevaleye ihtiyacım olmayacak gibi duruyor, ikinci usb yi audio için kullanıcam. Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.

Bence orjinal emo usb yi kayıp etmemek için klavyenin içinde olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Zarar vermeden içine nasıl monte ederiz.Daha geçen gün yedek usb yi kaybettim bayağı gözüm korktu .

Volkancım, a2000 in hayırlı olsun. 1-2 yıl önce yapmış olduğum bir çalışma ve açmış olduğum konu aşağıda incelemeni tavsiye ederim.