• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 emo usb demom

Cevap: A2000 emo usb demom

emeğinize sağlık...usb ye wav kaydı ben bir türlü beceremedim..nasıl oluyor acaba?2-4 emmo yu dün yukledim güncellemelerden.harika bir 2-4 ritim.demo yapmak ıstedım ama bır turlu kayıt edemedım

hocam şöyle ben emo usb ye kayıt yapamadım.orgu emo usb ile açtım sonra başka bi usb taktım.sonra orgun üzerindeki usb tuşuna bastım.ekranın sol alt kısmında record yazıyor ona bastım öylelikle kayıt yapabildim.başka bi yolu varmıdır bilmiyorum yada daha güzel bi kayıt imkanı bilmiyorum bilenler yazar sanırım.

dostum tek kelime ile harika nasıl böyle bi sound yakaladın hnagi notalara koma verdin transpose ayarını filan nasıl yaptın yardımcı olursan sevinirim? Bu konuda bi yardım edecek kimse bulamadım?

şarkıda koma yok ama benim reg seslerde koma oldugu için gereksizce bi kaç defa kullandım ama normalde komasız bi parça bu.transpoze olayını anlamadım.transpozesiz çaldım.saunda gelince aslında elektro baglamayı biraz daha işlemek lazım sevgili batuhan ın elektrosuyla çalmaya çalıştım.

sağolasın kardeşim çok güzel bir açıklama yapmışşın şu komalı regler de komalar ne bilimiyormusun peki?

arkadaşalr bide bu demoyu dinleyin.emo usbli a2000 tanıtım amaçlı.elektrosu çok güzel bu aletin yaa. :)

link yok :İ

linkte sıkıntı yok hocam şimdi denedim.