• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 emo usb problemi

• Konbuyu başlatan rustem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

rustem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
S950+Emo
Arkadaşlar merhabalar. Yaşadığım problemi sizlere anlatıp fikrinizi almak istedim emrah Kaça'ya yazdım fakat henüz cevap alamadım. Yaklaşık 3 ay önce a2000+emo usb aldım. Aynı zamanda s950+emo usb kullanıyorum. Dün a2000 üzerindeki emoyu silip yamahanın dance paketini yükledim ardından tekrar emoyu yüklemeye çalıştığımda hata ile karşılaşıyorum, bu dosya bu cihaza yüklenemez diyor. yani emo-usb-a200.cye dosyasını yükleme için seçtiğim zaman bu hatayla karşılaşıyorum. S950'de kullandığım emoyu a2000e yüklediğim zaman sıkıntı yok, aynı şekilde a2000de kullandığım emoyu s950ye yüklemeye çalıştığımda yine aynı hatayı alıyorum, Yani cihazda bir problem yok, ne sıkıntı varsa a2000 ile gelen emo usbde var, daha önce böyle bir problem yaşayanınız oldu mu merak ediyorum, bilirkişiler yorumlarını eksik etmezse sevinirim.

Cevap: a2000 emo usb problemi

Bana kalırsa Usb içindeki datalar silinmiş. Yenilenmesi lazım.. Bunun içinde zannedersem tekrar ücret ödemek zorunda kalabilirsin ustam...

üstadım s950deki emonun içinde ne varsa aynısı bu usbde de mevcut ve ben 3 aydır sıkıntısız kullanıyorum bu usbyi, yükleme meselesine gelince sıkıntı çıktı cevabın için teşekkür ediyorum bakalım sonuç ne olacak, bunun için tekrar ücret ödemek bana göre bir iş değil :)

Problemi çözebilen oldu mu? Aynı hatayı ben de yaptım. Tekrar yükleme yaparken aynı hatayı almaktan korkuyorum :)

problemin çözümü; Emrah Kaça'ya gönderiyorsun tekrar yüklenip geliyor set, söylenene göre emo usb'nin pcye takılmaması gerekiyormuş, bana mantıklı gelen bir durum değil bu, ama mecbur gönderdim, kargo bedeli ve setin tekrar yüklenme bedelide kullanıcıya ait olunca tablo çok acı oluyor. Umarım setiniz bozulmamıştır

Yok set bozulmamış. Bilgisayarda yedeğini almıştım. Yedekten atıp kurulumu az önce yaptım. Ama güncelleme yapmam için seri numarası gerekiyormuş. Önceki elemanlar da kutuyu falan atmış. Nasıl günceleme yapabilirim bilemiyorum şimdilik.

yamahayı oldum olası sevmedim ama a2000 çok iyi dediler aldım a2000 v2 emo usb emo kullandıgı usb lerin en adisi o tur usb ler ya orggun usb yuvasını yada bilgisayarın yuvasını bozuyor ni tekim orggun usb yatagı arıza yaptı adamlar bir şey yaparken düşünmeleri lazım bu usb org her çantasına girince çıkart tak olacagını bilmeleri lazım bu sebeble daha küçük ve orgga taktıgında mecbur kalmadıkca cıkartmayacagın usb ler var bu tür usb seti yüklemiş olsa insanlar sorun yasamaz gerci yukardaki problem başka ama yinede konuya değinmek istedim