• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 pop karadeniz rtm

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: a2000 pop karadeniz rtm

bir ay doğar gceden rtm deki aksaklığı duzeltecek varsa bi zahmet el atsın bu rtme

Bu ritim emo usb okurmu artı arşiv silinmişmii ? Link verirmisiniz? Lütfen

kardeşim editlerde güzel olmazmı yalnız kuşa nekadar damar çalmışsan hayvanın içi geçmiş horanda çalsan o hayvana nafile :)

Bu ritim emo usb okurmu artı arşiv silinmişmii ? Link verirmisiniz? Lütfen

bu arada ritim editlenirken emo kitlerle editlenmiş bariz belli ediyor kardeşim sıkıntısız okur okumazsa bile okuturuz :)

bu arada ritim editlenirken emo kitlerle editlenmiş bariz belli ediyor kardeşim sıkıntısız okur okumazsa bile okuturuz :)

kardeşim ritimin linki çalışmıyor indirme şansıı yok elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim :) tüm yardımlarına teşekkürler bu arada şirin

malesef bende a2000 ile ilgili arşivde bişi kalmadi indiren varsa yukler artik yapacak bişi yok.. ilhan diye bi arkadaş almişti yine bu siteden a2000ni eğer silmemişse emo usb nin icinde vardır ....

çok teşekkürler olan arkadaşlarınızdan yardım istiyorum yeni cihaz aldım psr s950 emo usb mükemmel bence ama yeni ritimler ve sesler de varsa çok mutlu olucam ilginize çok teşekkrler.

teşekkürler kardeş

teşekürler ustadım eline saglık