• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A3000 kafamda deli sorular :)

hicaz_nikriz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korgx50 ve pa800
Selam arkadaşlar henüz 3 günlük A3000 kullanıcısıyım lakin sizlere bir kaç sorum olucak ;) sıfırdan ritim yazmak editlemekle ilgili ne yapmalım ara yüz olarak nerelerden yapılıyor yazmayı elbette biliyorum menü olarak bilgi sahibi değilim nasıl bilgi sahibi olurum bilgisi olan varmı ? ikinci konu seti komple reginstrasyon ses ve ritimleri usb ye nasıl kaydederim sistem nasıl işliyor sample nasıl atılır kaydedilir vs vs . ..bu aletin bir eğitim videosu olursa ki gördüğüm kadarıyla yok her gelen ritim tanıtımı ses vs videosu yapmış kullanımla alakalı türkçe hiç bir detaylı açıklama yok klavuzluk bu kadar zor olmasa gerek :) Alet hoşuma gitti lakin kullanıcı olarak bu aleti çözmezsek iyi bir şeyler üretemeyiz aletin tutulması kendini sevdirmesi birazda kullanımı çözmekle alakalı üste taşımak güzel şeyler çıkarmak adına bu işi bilen arkadaşlar varsa olaya el atabilirlerse çok iyi olur özellikle yamaha bayiileri herkese saygılar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: A3000 kafamda deli sorular :)

function-style record sayfasından ritm yazılır.Yamahalarda ritm yazma bölümü a1000 den bu yana or 700,tyros dahil menü içeriği küçük farklarla hemen hemen aynıdır.youtubede vieolar var.yamaha style creator diye aratırsanız baya bir video çıkar.görsel aynı olduğu için yabancı dil bilmenize de gerek yok.bana baya faydası olmuştu.

teşekkürler srkn76 arkadaşım faydalı oldu :)

burada var

burda herşey acık ve net cok basit burdan bakabilirsin