• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Abilerim ustalarım pa80 ile ilgili sorunum var allah rızası ıcın yardım edin

kayseri_inces

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
RolandG600-Pa80- Bağlama-
sayın abilerim hocalarım ustadlarım elimde pa80im var 16 mb lık bi flas kartım var ben dugun sezonu başlamadan bi kaç ufak değişiklik yapıyım dıye ugraştım dolayısıyla setimide değiştirmek istedim.
ve içinde mr3 plus dogdu karması bacupların oldugu bı kart bacupunu orguma yüklemedim denemek için denedim sevmedim tekrar değiştirip eski setimi yüklemek istedim fakat bacup sayfasına girip bacupu secip yükle dediğimde karşıma disk yazma korumalı diye bi uyarı geldi. card meneger kurup sildim kartın ıcı bos gorundu bos gorunurken eski setimin bacupunu kurdum tamamlandı kartın ıcıne girdiğimde yine o yazma korumalı dıyen bacuplar gelmiş benım yuklediğimin yerıne ne yaptım ettiysem olmadı bilen birisi varsa allah rızası ıcın yardım etsın bende elimden gelini o arkadaşa yapar yardım ederim dugun sezonu acıldı orgumda set yok allah rızası ıcın lütfen :(:(:(:(

Cevap: Abilerim ustalarım pa80 ile ilgili sorunum var allah rızası ıcın yardım edin

Kartı format nladıysanız vede yüklemeler esnasında panikleyip orgu kapatarak, fişten çekerek kapatıp kartı bozduysanız bir şey diyemem lakin kart formatlandı ise yükleme yapar önce kartınıza org dan format atınız sonra disket ten mi yoksa harddisk ten mi backup yükleyeceksiniz onu belirtin gereken her şeyi size anlatayım. Geçmiş olsun Saygılarımla,

Cevap: Abilerim ustalarım pa80 ile ilgili sorunum var allah rızası ıcın yardım edin

hocam kartıma formatı nasıl atacam bacupum harddiskimde yedeğim var lütfen yardım edin perşembe gunu dugunum var allah rızası ıcın

Bu konuyu inceleyiniz anlamadığınız yer olursa yine yardımcı oluruz

guzelkardeşim eline sağlık ama benım sorunum en başta başlıyor card meneger ile kartımı siliyorum orgumu kapatıp card menegerin oldugu disketi çıkartıyorum orgumu acıyorum kartımın içi boş görünüyo baska setin bacupunu yanı xxxx.CRD yazan dosyayı yüklemeye başlıyor bitiriyor tekrar kontrol ettiğimde kartımda hala o eski bozuk kartımı klitleyen bacup var benım yukledıgım bacup gelmiyo flash kartım daha sonra disk yazma korumalı diye hata veriyo

Nasıl oluyor anlam veremedim çünkü kart siliniyor diyorsunuz aynı backuplar nasıl geri geliyor. Komple formatı denediniz mi? Karta format atın sonra orga atın ve restore dosyalarını yükleyip öyle kart backuplarını yükleyin.

bence siz heycan yapip konuyu yanlis anlatiyorsunuz..
birincisi kart manger orgunuzla alakasi yok
orgunu kapatip kart manager disketi nedir ?
olayi oyle bir sekilde anlatiyorsunuzki millet yazanimi cozmeye calissin sorunumu bulsun...

bence siz heyacan yapmadan anlasilir bir sekilde tekrar en basdan yazin..
bu arada disket orgun on tarafinda sag tarafdaki surucuye takiliyor
kart arka tarafda kart slotuna takilir..
birde yuklemeye calistiginiz bkp nerde hdd mi
arti olarak crd yuklendikden. sonra o bkp ait seti. yukluyormusun..
biraz daha detayli sirasiyla duzgun bir sekilde yazarsa. sorunun cozumunu kolay buluruz..

Silmiş olduğun kartını orguna tak DİSK > Format > F1 e bas en altta CRD var onu tempo tekerini çevirerek Durum tuşunun önüne getir F2 ile onayla enter/yes bas Working diye birşeyler çıkınca bekle tam kartın formatlanınca 14.20 gibi bişeyler çıkacaktır o zaman exınt tuşu ile kart tan çık gelelim Harddisk ten dilediğin BACKUP u yüklemeye

ORGUNU SAKIN PANİKLEYİP KAPATMA FİŞTEN ÇEKME KABLOSUNU BİLE OYNATMA BU AŞAMADA CERYAN BİLE GİTSE KARTIN BOZULUR AMAN DİKKAT

Disk > Ulilites > Page 11 'e tempo tekeri ile gel, F1 e bas HD yazsın HD den F4 ile Open yaparaktan ilgili kart bekap klasörünü durum tuşunun önüne getir (örneğin TURKER.CRD Sarı klasörünü) F2 ile onayla enter/yes yap org F4 ile onaylamanı isteyecektir onada bas Working 0% gibi bişeyler çıkınca artık 20 dakika bekle 100% olunca org kendiliğinden normale dönecektir. Bu karta ait setini de orga yükle güle güle kullan.

UNUTMA BACKUP KİLİTLİ İSE KARTINDA KİLİTLENMİŞ OLUR; AÇIK İSE KARTINDA AÇIK VE AKTİF OLUR KİLİT KART TA DEĞİL BACKUP TA DIR

sayın abilerim hocalarım ustadlarım elimde pa80im var 16 mb lık bi flas kartım var ben dugun sezonu başlamadan bi kaç ufak değişiklik yapıyım dıye ugraştım dolayısıyla setimide değiştirmek istedim.
ve içinde mr3 plus dogdu karması bacupların oldugu bı kart bacupunu orguma yüklemedim denemek için denedim sevmedim tekrar değiştirip eski setimi yüklemek istedim fakat bacup sayfasına girip bacupu secip yükle dediğimde karşıma disk yazma korumalı diye bi uyarı geldi. card meneger kurup sildim kartın ıcı bos gorundu bos gorunurken eski setimin bacupunu kurdum tamamlandı kartın ıcıne girdiğimde yine o yazma korumalı dıyen bacuplar gelmiş benım yuklediğimin yerıne ne yaptım ettiysem olmadı bilen birisi varsa allah rızası ıcın yardım etsın bende elimden gelini o arkadaşa yapar yardım ederim dugun sezonu acıldı orgumda set yok allah rızası ıcın lütfen :(:(:(:(
Siz kartınıza kilitli BACKUP yüklediğini z müddetçe bu sıkıntıyı yaşarsınız ya kartınızı CARDMANAGER ile tekrardan silip formatlayıp kilitsiz backup yükleyin yada her defasında bu tarz soruna eyvallah deyin. Kartınıza uygun setinizi de orga yüklemez iseniz sağlıklı çalışmaz

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri