• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

acil iki tane pa 800 çalındı....musty

muzisyen82

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
klavye
arkadaşlar bi arkadaşımın deposundan iki tane pa800 çalındı biri 256mb diğeri 64 mb aletlerde mp3 board yok bitanesinin ekranında japon yapıştırıcısı damlamış iz var 64 olanın seri numarası yok 256 olanın seri numarası

6025079

iletişim numaraları:

0541 428 52 28

trakya organizasyon
çetin sağıncı

0542 791 79 73
musty

Cevap: acil iki tane pa 800 çalındı....musty

Geçmiş olsun hangi ildesiniz.

geçmiş olsun inşaallah en kısa sürede açığa çıkar

Geçmiş olsun kardeşim inşallah tez günde bulursunuz. Bende tam seri nolarını yazın diyecektim ki siz seri nosunun bir tanesinde olmadığını belirtmişsiniz. Sanırım oda ekranında japon yapıştırıcı izi olandır demekki oda bu iz sayesinde bulunursa bulunacak. Sizdem ricam bu günden sonra hele de google den sürekli satılık PA-800 ilanlarını araştırmalısınız çünkü bunları mutlaka paraya çevirmek isteyecekler Müzisyen çalarmı? orasını bilmek tabiki kullanacak ise iş biraz daha zorlaşır. Arkadaşlarımızın da duyarlılığı sayesinde biran evvel aletlerinizi bulmanız dileklerimle,

geçmiş olsun. umarım bir sonuç alırsınız.

ayni olayi 2yil once bende yasadim eve hirsiz girdi pa80 calindi 1hafta kullanmamistim sana tavsiyem istanbul tuneldeki bildigin magzalari arayip seri numarasini bildir hangi ildeysen o magazalarida ara bildir uzuldum acikcasi

.
Geçmiş olsun arkadaşım,

Verdiğin bilgiler ışığında satılık cihazlara karşı daha duyarlı olacağız,

İnşallah tez zamanda bulunur.

Bence de aletleri satabilecekleri yerleri haberdar etmekte fayda var. İnternet üzerinden satışları da takip etmek gerek. Umarım en kısa sürede yakalanır çalan kişiler. Geçmiş olsun.