• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ACil MİKRAFONN ÖNERİSİ..

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

hiko

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
G800
arkadaşlar acil mikrafon arıyorum
Kayıt için kullanacağım, şu dışarıdan gelen cızırtılar olmaması lazım yani olabildiğince az olması lazım.

Önerileri olanlar lütfen paylaşsınlar.

Cevap: ACil MİKRAFONN ÖNERİSİ..

önerebilceğim hem fiyat olarak uygun, hem de kalite olarak güzel... JEFE 2500 - 2600

Teşekkür ediyorum bakıyorum hemen.

vallahi bende jefe nin hangi modelidir bilmem ama kullandım shure den daha kaliteli bulabilirseniz aldığınız kşiden tlf u alıp banada verirmisiniz bende sipariş edeceğim

AKG den şaşmayacaksın

Shure pg48 mıcrofonum var gerçekten kalıtelı kayıtları alabılırsın.Ayrıca o cızırtı kablondan kaynaklanır.Shure dınamık mıkrofonda 1 numara bence.fıyat olarak 100 Tl

akg d7 .......bu modelı bul.... bende cok kararsız kalmıstım herkesden ses gelıyordu onu al bunu al bende bır jaz orkestrasındakı solıste gıttım yurtdısında ...ılk once sesımın ne renge sahıp oldugunu ogrendı.sonra bana bu tavsıyede bulundu ınan cok memnunum ....ya shure ya akg sakın sasma ......jefede kullandım eskıden bu markalara yaklasamaz ama ısını ucuza gorur parasına gore ıyı performansı vardır .....pg58 kesınlıkle tavsıye etmıyorum adı shure ama tıcarı amacla cıkartılan bır mıkrafon .....

Dostum sana benim önerecegim en iyi mikrofon shure..

jts marka mikrofon var abd üretimi kayıt için on numara sıfırı 250 falan ben 100e veriyorum 8 metre kablosu ile kargo bana ait 05544750958 arayın isterseniz gönderreym