• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil Pa800 SORUN!!

RossMax*

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa80
Merhabalar
benim 64mb pa800 üm vardı. mp3 board takılı kullanıyordum sıkıntı yoktu.
ramini 256 yapmak istedim ve 256mb ram taktırdım. Fakat rami taktırdıktan sonra mp3 board çalışmaz oldu şarkıları falan görmüyor. Sorun neyden kaynaklıdır ?

Cevap: Acil Pa800 SORUN!!

takan çalmış :) şaka bir yana.. takarken soketlere bir bak.. takılmamış olabilir... yada 256 mb version gerekebilir.

takan çalmış :) şaka bir yana.. takarken soketlere bir bak.. takılmamış olabilir... yada 256 mb version gerekebilir.

hocam rami görüyor alet sıkıntı yok ramde 256 mb olarak kullanıyorum ama mp3 boardı görmüyor soketlere bakıyorum bağlantıları cıkarıp tekrardan yaptım yine olmuyor
os ile ilgili olabilir mi

hocam rami görüyor alet sıkıntı yok ramde 256 mb olarak kullanıyorum ama mp3 boardı görmüyor soketlere bakıyorum bağlantıları cıkarıp tekrardan yaptım yine olmuyor
os ile ilgili olabilir mi

olabilir....

benim pa800 de ilk açılımında donma olmaya başladı 4-5 kez açılıp kapandığında kendine geliyor sebebini bilen varmı arkadaşlar ?

benim pa800 de ilk açılımında donma olmaya başladı 4-5 kez açılıp kapandığında kendine geliyor sebebini bilen varmı arkadaşlar ?

hiç bilmiyorum.. ama restore at. öyle bir dene.. eğer bir sorun olursa donanılım olabilir..