• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acil satılık temiz roland prelude

PiYaNiST37

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland Prelude
Arkadaşlar 2 yıl garantili temiz roland prelude satılıktır aralık ayında 1. senesi dolmaktadır. Tamamen evde kendimi geliştirmek için kullandım.Sadece 1 kere tanıdık bi düğün salonuna götürdüm bi yarım saat tesisata bağladım ses nasıl çıkıyor diye onun haricinde hep evde kullandım hobi olarak acil satılıktır fiyat 1250tldir pazarlık mevcuttur. ilgilenenler piyanist_umit_37@mynet.com'dan ulaşabilirler ayrıca cep tel:0542 410 06 03 maddi durum sıkışıklığından dolayı satıyorum....! İL İSTANBUL İLÇE ESENLER KILIFI MEVCUTTUR KENDİ ORJİNAL TÜRK RİTMLERİNİN YERİNE TRAKYA MÜZİKTEN BEĞENDİĞİM RİTİMLERİ YÜKLEDİM KENDİ ZEVKİME GÖRE

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Acil satılık temiz roland prelude

Arkadaşlar 2 yıl garantili temiz roland prelude satılıktır aralık ayında 1. senesi dolmaktadır. Tamamen evde kendimi geliştirmek için kullandım.Sadece 1 kere tanıdık bi düğün salonuna götürdüm bi yarım saat tesisata bağladım ses nasıl çıkıyor diye onun haricinde hep evde kullandım hobi olarak acil satılıktır fiyat 1250tldir pazarlık mevcuttur. ilgilenenler piyanist_umit_37@mynet.com'dan ulaşabilirler ayrıca cep tel:0542 410 06 03 maddi durum sıkışıklığından dolayı satıyorum....!

Sayın PİYaNİST37
Öncelikle hayırlı satışlarınız olsun.
Klavyenin resimleri, durumu, yanında vereceğiniz aksesuarlar ve hangi il de olduğunuz gibi açıklayıcı bilgiler de yazarsanız alıcılar için daha verimli bir ilan olacaktır.

tamam hemen düzenliyorum fakat şimdilik resim koyamıcam resimi daha sonra koyabilirim ancak

Arkadaşlar 2 yıl garantili temiz roland prelude satılıktır aralık ayında 1. senesi dolmaktadır. Tamamen evde kendimi geliştirmek için kullandım.Sadece 1 kere tanıdık bi düğün salonuna götürdüm bi yarım saat tesisata bağladım ses nasıl çıkıyor diye onun haricinde hep evde kullandım hobi olarak acil satılıktır fiyat 1250tldir pazarlık mevcuttur. ilgilenenler piyanist_umit_37@mynet.com'dan ulaşabilirler ayrıca cep tel:0542 410 06 03 maddi durum sıkışıklığından dolayı satıyorum....! İL İSTANBUL İLÇE ESENLER KILIFI MEVCUTTUR KENDİ ORJİNAL TÜRK RİTMLERİNİN YERİNE TRAKYA MÜZİKTEN BEĞENDİĞİM RİTİMLERİ YÜKLEDİM KENDİ ZEVKİME GÖRE

o orglarda orjinal türk ritimi yok kardeş nerden gördün duydun? o ritimleri zuhal müzik satarken yüklüyor. ayrıca trakya da verilen ritimlerde zuhal müziğin ritimleri :D

yani ne gw8 kullanıyorum ne prelude. pa800 kullanıyorum ama gördüğüm kadarıyla insanların ritim işinde pek bilgisi yok özellikle rolandda.

ya sizler daha iyi bilirsizini ben çok anlamıyorum ama dediğim giibi bende bu siteden beğendiğim ritmleri yükledim