• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çözüldü Açılışta KORG Pa 80 ekraninda kalıyor.

mceviren

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Pa80, Klasik Gitar, Akustik Gitar
Merhaba. Cihazi yeni yeni tanıyorum. Hd ten bir set acip load yaptim. Zaten yüklü olduğunu farkettim. Daha sonra cihazi kapatıp birgun sonra actigimda PA 80 ekranında kaldi. Kart takılırken kart sesi (bağlama ile aciliyor) geliyor. Cikartinca da gidiyor. Yani sanirim karti okuyor kartla alakali bir durum degil. Ama ben bubkadarini kesfedebildim. Yardimlarinizi bekliyorum.
20190922_184808.jpg

Bu da os goruntusu
20190922_184801.jpg

3.06 versiyon disketini yeniden yükle düxelecektir. Geçmiş olsun. Saygılarımla,

Şayet gene düzelmez ise orga FULL FORMAT atmalısınız bunu yazmadım çünkü bu son çare dir. sizinkisi basit işlem olarak gözüküyor

Şayet gene düzelmez ise orga FULL FORMAT atmalısınız bunu yazmadım çünkü bu son çare dir. sizinkisi basit işlem olarak gözüküyor
Dediginiz gibi yaptım. Düzeldi. Cok tesekkur ederim. Sanırım daha oncesinden yaptigin bir yanlislik nedeniyle su anda tum ritmlerde nedense bass/perc kisminda empty yaziyor. Akor altyapi yok yani. Neden olabilir?

Dediginiz gibi yaptım. Düzeldi. Cok tesekkur ederim. Sanırım daha oncesinden yaptigin bir yanlislik nedeniyle su anda tum ritmlerde nedense bass/perc kisminda empty yaziyor. Akor altyapi yok yani. Neden olabilir?
Kartınıza uygun setinizi yükleyin oda düxelecektir