• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acillll bu ritm lazım bana lütfeen

Sarisiin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
ARKADAŞLAR ACİL BU RİTM LAZIM PİYASADA VAR AMA KAÇ YILDIR ARIYORUM BULAMADIM LÜTFEEN YARDIMCI OLURSANIZ DUACINIZ OLURUM

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=q9iVXfsggMs]Sökeli Hasret - Hap Koydum 2012 Albüm. - YouTube[/ame]

Cevap: Acillll bu ritm lazım bana lütfeen

bu riitm piyasada yok ama bende var ;)

ya valla yardımcı olursan inan çook sevinirim ya

harbi güzel ritim miş...

bu riitm piyasada yok ama bende var ;)

Eee? Madalya mı bekliyorsunuz? İnsanları beklenti içine sokacak çocukca mesajlar yazmayın, bir beyanda bulunuyorsanız paylaşın, yok, kendinize saklayacaksanız bu tür mesajlarla forumu meşgul etmeyin...

dreamsong ama seco bnde var dedı dogru ama paralı set o o yuzdn paylasamaz kardsm

dreamsong ama seco bnde var dedı dogru ama paralı set o o yuzdn paylasamaz kardsm

Kardeşim meseleyi anlamıyorsunuz ki.... Ben paralı seti paylaşsın mı diyorum?

Açıkcası demek istediğim şu ; "Bize ne senin paralı setinden, varsa var" ...

aynennn abiii katılıyorumm sana yaa walla bize ne paralı setten sanki hiç ulaşılmıycak setler ritmler var ellerinde tripler falann neyse abii senn ara benii sana yardımcıı olurum benn bende daha iyi halleri var 0546 236 00 12 BENDE PARA GEÇMEZ ''ALLAH RAZI OLSUN'' DEMEK YETERLİ anlayan anladıı zaten

Arkadaşım Roman ritim ağırlıklı Taylan Seti hiç denedinmi bu setin tamamına yakını hemen hemen 9/8 liklerle doludur.Yükle bir dene istersen.