• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Acillll Yardım :sound loading was incomplete some items are not found

iselcenli

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA900, keman, bağlama, org
1.63 versiyon 3xpro 256 orgum var ve orguma başka setten ritim ve ses atmak istiyorum. Öncelikle ritimi yüklüyorum sonrasında ise ritime bağlı drumkit ve perc yüklemeye çalıştıığımda load dediğimde "sound loading was incomplete some items are not found" diye uyarı veriyor. Aynı hatayı performanları yüklerkende alıyorum. Önce performansı yüklüyorum ve ardından performansa bağlı sample yüklerken bu uyarıyı veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

Cevap: Acillll Yardım :sound loading was incomplete some items are not found

Ses yükleme eksik bazı öğeler bulunmayan temin edildi.. diyor.. çalışan set yükle olmadı bir daha os yükle . eminim bir kişi bilen olur.. geçmiş olsın..

o hatada bişey yok hocam isimsiz sample faaln var diyor yine de yükler sesi veya drum kiti

bendede aynı sorun oluyordu kafana takma yükleme yapar eskik dosya var diyor önceki yorumlardaki gibi isimsiz veya önemsiz bir dosyayı yükleyemedi gibi düşün kolay gelsin