• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

afyon yerel tv müzik hatası

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K
Cevap: afyon yerel tv müzik hatası

aslında hata provasız program almakta bence.. solist hanım ''ben hertürlü okurum'' edasında.. müzisyenlerde ''neolcak bea çalarız hertürlü :)'' edasında programa çıkarlar ve sonuç!! inan kalmadı sonunda dermanım :) bence müzisyenler iyiler ama bu parça bilmedikleri bir parça. e tabi hal böyle olunca küçük çapta bir facia yaşanmış geçmişler olsun. bence solist burada profesyonelce davranmıyor nedenmi: şimdi diyelimki provasız çıktın ve diyelimki böyle zor bir esere serbest giriş yaptın ilk 30 saniyede müzisyen toparlayamadıysa hemen müdahale edip ''değerli izleyenler kusurumuza bakmayın provasız çıktık..'' gibi ufaktan bir özürle işi bağlayabilirdi. böyle güvercin gibi çırpınmaya hacet yok :) :)

yazıkk ...:)

bu ne beya rezalet

5 saniye sonra kapattım tüylerim diken diken oldu :D

Zamanında, yarı devlet yarı özel bir bankanın genel müdürlüğünde çalışırken üniversite mezunu kişilere iş eğitimi vermek bir hayli külfetti. Ellerinde takla atan kalemleriyle, sen kimsin edasıyla vaziyetleri. (lise mezunu ve 1955 doğumlu olmam nedeniyle) Ama işide öğrenmeleri şarttı. Emri de veren, aynı şartları taşıyan daha yüksek amirleriydi. Bizim jenerasyonda bankacılığın, sadece para üzerinde ticaretin yapıldığı bir devirdi. Şimdi ise esnafın (TİCARET ADAMLARINI KASTETMİYORUM) ekmeğine tenezzül edilip, sırf kazanç uğruna onları dahi altüst etmeleridir. Şİmdi, site elemanlarının doygun olup konservatuar mezunu olmalarını çok isterdim. Maalesef şartları ancak bunu öngörmüş olabilir. Demem şuki, Ata'mızında dediği gibi, kişi cumhur başkanı, millet vekili olabilir ama sanatçı olamaz. Üyelerimiz içinde ne cevherler var bilinemez. Ellerinden tutulsa bilmem nereler kadar gelirler. Bu video'yu seyrettikten sonra kendime hak verdim.

davulcunun ritmi uçurması ve tempoyu bi türlü yakalayamaması,
klavyecinin karar bulma çabası,
ve böyle bi alt yapıya rağmen solistin hala şarkıyı söyleme inadı..
ŞAKA OLMALI :D :D :D :D

Sokak tan 2 kişiye bu iş yaptırılsa idi daha iyi bir uyum ve performans alınacağı kanaatindeyim. Konservatuarlının böyle zor anlar yaşayacağı aklımın ucundan dahi geçmezdi yazık...