• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

alpay set - hakan çebi - yeni demolar

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
değerli dostlar, başlangıçta trapezus adıyla başladığımız çalışmamızın adı, projede büyük emeği geçen perküsyonist arkadaşımız alpay keleş'in kanser yüzünden hayatını kaybetmesi üzerine "alpay" olarak değişmiştir. yeni demolar bu başlığa eklenmeye devam edecektir. teşekkürler.

hakan çebi

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eWAHYOa4L3Q]alpay set - perküsyon kayıtları - alpay keleş[/ame]
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=yUd61yZkE6g]alpay set for korg pa series - test drive - hakan çebi[/ame]
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1-xnQ-8yU-Y]alpay set - azeri - hakan çebi[/ame]

facebook sayfamız

fotoğraf albümü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: alpay set - hakan çebi - yeni demolar

öncelikle allah rahmet eylesin ..yakınlarına eş dostlarına allah sabırlar versin...
çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Saygılarımla
yıldıray
giresun

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun allah yakınlarına sabır versin

mekanı cennet olsun.allah yakınlarına sabır versin..
çalışmalarınızda başarılar..

Amin . Allah razı olsun. Teşekkürler.

Hayat işte.. Allah sabır versin...

Hakanım öncelikle başınız sağolsun, Allah Alpay ustamızın mekanını cennet eylesin, yakınlarına gani gani sabırlar ihsan eylesin.Seni de bu vefa dolu düşüncenden dolayı tebrik ederim.
Gelelim sete; senin bu işi Türkiye'de en iyi yapan yenilikçi bir üstadımız olduğun zaten herkesin malumu..Demoları ve rahmetli Alpay ustamızın ritmleri nasıl hazırladığını gördüğümde şok oldum!Korg, korg olalı böyle soundlar görmemiştir bence, tebrik ederim, helal olsun sana.
Bende Pa900 kullanıcısı ve Trakyalı bir müzisyen olarak aynı soundları setinin içindeki 9/8, Çiftetelli, 7/8 Rumeli, Balkan tarzı 2/4 'lüklerde de duymak isterim ve bunu sağlayabilirsen ilk olarak ben ve 5-6 arkadaşım usb setini çıktığı gün alırız..!İstediğimiz bu perküsyonlar ve akumpanyalardaki o müthiş wah gitarlı alt yapılar.Son olarak set ne zaman piyasada olacak ve fiyat ne düşünüyorsunuz tahminen.Şimdiden başarılar

allah rahmet eylesein emek kokuyor bu set

çok teşekkürler, ilker telefonda da görüşmüştük, burda da yazayım diğer arkadaşların da bilgisi olsun. 2 ay içinde bitmesini planlıyorum bi aksilik olmazsa. bittikten sonra güncellemelerle her yörenin müzisyenlerine yöresel ritimleri hazırlatarak eksiksiz bir set oluşturmayı planlıyorum. takip eden, ilgilenen tüm dostlara teşekkür ederim. kısa bi 4 telli demo ekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: