• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

altyapı sesi çok az

• Konbuyu başlatan scart
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

scart

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar pa 80 de altyapılar gümbür bümbür geliyodu..hatta kısmak zorunda kalıyodum.

bende şu an 900 var ..ya bu korgta, 80 den sonra . alt yapılar neden bukadar düşük geliyor,hepsini 127 yapıyorum yine yok..dikkat ettimde 800 de de 2x te de 3x te de aynı..

bu altyapıları güçlendirme şansımız yokmu acaba.....

Cevap: altyapı sesi çok az

Setten kaynaklanıyodur hocam pa80 yılların aleti piyasada yer etmiş onlarca seti var birçok kullanıcı benim gibi pa80den vazgeçemiyor eminol maddiyattan uğraşmak lstemediğimizden

biliyorsunuzki klavyelerimizin genelinde tuş hassasiyeti vardır...ritimler yazılırken bu durum gözden kaçırılıyor ayarları 0 ile 9 dur genelinde ayarı 0 tutarsanız durum kit kros ve tüm perkisyonlar canlı ve yüksek kayıt alır bu açıdan ayarı standart olarak 9 yapmamız gerekiyor.... ritimleri yazarken....

yazılmış olanları ancak ritim dönüştürme programına yükleyerek ritimin içine girerek volümleri tek tek ayarlamamız gerekiyor...buda çok zaman alıyor...

bu yüzden sizin sorununuz cihazınıza kurduğunuz setden kaynaklanıyor...
davut setlerinin düzgün yazılmış bir setle değiştirmeniz....
sorununuzu düzeltecektir... geçmiş olsun.....

teşekkürler arkadaşlar