• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Amatörden Leylim Ley - Korg Pa600

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Selamlar müzik dostları,
Ritim olarak 8 beat 1.varyasyon kullandım.Aşırı kit girsin istemedim.Biraz daha slow kalması açısından. Girise birkac efect ekledim. O da çok tatlı durdu.
Altyapiya akorlar ile yaylı geçişleri ekledim. Bu sayede çalarken bender'ı istediğim gibi kullandım.
Kulaklıkla dinleyince basslar ve accompanialar geçisler gerçekten çok harika oldu.

Sizler ne dersiniz sevgili dostlar?Bender kullanımı nasıl?Sound nasıl geliyor?

Her geçen gün ses güzel geliyor.. bravo.. beğendim.. koma var söz demiyle boğumlu gelmiş ben komasız çalıyordum koma olabilir ince ayarı var orda piyano siyah beyaz çok kıvrak bir şekılde altlıyorsun bunu burda söylüyemem kazadan sonra nota bilgim 0 Mürhen Mürhen görürse açıklar saygılar..

Her geçen gün ses güzel geliyor.. bravo.. beğendim.. koma var söz demiyle boğumlu gelmiş ben komasız çalıyordum koma olabilir ince ayarı var orda piyano siyah beyaz çok kıvrak bir şekılde altlıyorsun bunu burda söylüyemem kazadan sonra nota bilgim 0 Mürhen Mürhen görürse açıklar saygılar..

Eyvallah Timur. Yorumun çok degerli.

güzel olmusbenim tarzimi sorarsan leylimleyi yavas degilde hizli tempoda daha cok begeniyorum yaylilari ritime kopyalamis misin onu pek anlayamadim yaniliyorda olabilirm
evet bende re üzerine caldigim icin koma veriyorum

Son düzenleme:
güzel olmusbenim tarzimi sorarsan leylimleyi yavas degilde hizli tempoda daha cok begeniyorum yaylilari ritime kopyalamis misin onu pek anlayamadim yaniliyorda olabilirm
evet bende re üzerine caldigim icin koma veriyorum

Tek ses çalmak istedim böyle tane tane gelsin.
Yaylı derken şu ara geçişler varya onları kastediyorum. Başta girişte de varolan.

Önce altyapısız yaptım. Tek elle o geçişlerde sound degistirdim durdum. Ok ama o zaman mecburen son bastığın ses ya uzamıyor yada bender vermemiş oluyorsun.

Bende geçişleri altyapı olarak ekledim.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Güzel olmus eline parmaklarina saglik