• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ankara içi alınık medeli dante tr

alesta8306

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
ankara içi alınık bk5 yada medeli dante tr

arkadaşlar ankara içi elden teslim olmak koşulu ile medeli dante tr arıyorum şu an temiz korg bulamadığım için en yeni alet olarak medeliyi uygun gördüm sağ sol picbend li olması tercihim olur fakat temiz olması şartıyla yukarı aşağı picbend de olabilir.Ayrıca pa600 olarakta cihaz alabilirim ama sıfırı 3 ay önce 3000 tl olan cihazların ikinci eline 3500 tl fiyat çekenler yazmasın bana 2 veya 3 aya dolar düşer o paraya 0 cihaz alırız üstüde cebimize kalır bu kısıma yazarsanız veya özelden numaranızı bırakırsanız size dönüş yaparım teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ankara içi alınık medeli dante tr

çok temiz dante var kendisi imamdır.05337489774 numarası.

abicim aradım kendisini fakat kendisi 2800 tl ye aldığını söylüyor cihazı geçen sene ve onun aldığı dönemde pan müzik1850 tl ye veriyordu cihazı pahalı aldığı için istediği miktarda şu anki piyasanın üstünde oldu genede teşekkür ederim size yönlendirmeniz için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İlan günceldir

kardeşim alet çok güzel bir alet ben yaklaşık bir yıldır amatör olarak kullanıyorum. fiyat ve özellik bakımından çok doğru bir tercih yapmışsın. umarım aradığn temizlikte ve fiyatta bir alet bulursun.

İnsallah deliveli teşekkürler

İlan gunceldir

abicim aradım kendisini fakat kendisi 2800 tl ye aldığını söylüyor cihazı geçen sene ve onun aldığı dönemde pan müzik1850 tl ye veriyordu cihazı pahalı aldığı için istediği miktarda şu anki piyasanın üstünde oldu genede teşekkür ederim size yönlendirmeniz için.

kardeşim ne demek ama bana 1800 e vericem demişti.istersen beni ara senin için tekrar konuşurum selamlar.05344286067 zafer ben.

Saolasın yanlız kendisi zaten ankarada deyilmis gelebilirim diyor,biraz daha bakinayim olmazsa gorusuruz, numarası bende kayitli yine iletisime gecerim

İlan guncel