• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aranızda ameliyat olan varmı

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Arkadaşlar haftaya 2 ameliyat ı aynı anda olucam hemoraid halk dilinde (bağasur) ve kıl dönmesi kartal da özel hastanede olmayı düşünüyorum lazer yöntemi ile devlet hastanelerinde ne yazıkki lazer yok bu yüzden özel hastaneyi tercih ettim yarın muayne haftaya ameliyat arkadaşlar aranızda bu ameliyatları olan varmı bayağı sıkıntılı bi ameliyat diyolar tavsiyelerinizi bekliyorum

Cevap: Aranızda ameliyat olan varmı

Geçmiş olsun. Ameliyat olmadım ancak detaylı bilgiye sahibim. Şimdiki teknolojide 5-6 dakika içinde ameliyat işlemi bitmiş,2-3 saat dinlendikten sonra normal yaşama dönmüş oluyorsunuz. Tabi vakanın durumu da önemli burada. LAZER dediğiniz için işlem benim söylediğim gibi.

Merak etme artik teknoloji cok gelisti anestezi ile hicbisey hissetmezsin.ben gecen ay burun ameliyatı oldum simdi cok rahat im. ikisini bir aradan cikarman iyi ameliyat sonrasi 10 gun biraz zorlanirsin.ihmal etme hemen ameliyati ol.hemeroid ilerledikçe kötülesir. Muzisyenligin yanisira ilac mumessiliyim .Genel cerrahi iyi sec.gecmis olsun..

geçmiş olsun kardeşim.rabbim acil şifalar versin.

arkadaşlar ameliyattan korkum yok darp sonra elmacık kemiğinden ameliyat oldum 2buçuk saat sürdü asıl sıkıntı ameliyat sonrası çünkü ameliyatım 4yıl gecikti bu yüzden sıkıntım var ameliyat sonrası 15gün oturmak yasak yüzükoyu yatılıyormuş birçok şey duydum acaba gerçekmi bide 2ameliyat aynı anda aynı bölgede ALLAH bana sabır versin şu sonda denilen şeyi takmasınlarda gerisi sorun değil

Merak etme artik teknoloji cok gelisti anestezi ile hicbisey hissetmezsin.ben gecen ay burun ameliyatı oldum simdi cok rahat im. ikisini bir aradan cikarman iyi ameliyat sonrasi 10 gun biraz zorlanirsin.ihmal etme hemen ameliyati ol.hemeroid ilerledikçe kötülesir. Muzisyenligin yanisira ilac mumessiliyim .Genel cerrahi iyi sec.gecmis olsun..

burundan bende bi operasyon geçirdim devlet hastanesinde darp sonucu 2 kırık vardı sağolsun bi iğne ile uyuşturup 10 dakika bağırta bağırta düzelttiler

Geçmiş olsun. Ameliyat olmadım ancak detaylı bilgiye sahibim. Şimdiki teknolojide 5-6 dakika içinde ameliyat işlemi bitmiş,2-3 saat dinlendikten sonra normal yaşama dönmüş oluyorsunuz. Tabi vakanın durumu da önemli burada. LAZER dediğiniz için işlem benim söylediğim gibi.

evet aynen öyle ama ne yazıkki devlet hastanelerdinde mümnkün olmuyor 1saat diye yattım 2bucuk saatte ameliyattan çıkmıştım inşallah sorunsuz biter saygılar

evet aynen öyle ama ne yazıkki devlet hastanelerdinde mümnkün olmuyor 1saat diye yattım 2bucuk saatte ameliyattan çıkmıştım inşallah sorunsuz biter saygılar

-Özel hastanede olacağınızı yazdığınız için ona göre cevap yazdım,bahsettiğiniz sıkıntı olmayacaktır ekstreme durum yoksa.
-Ben hemoroid için konuştum esasında.
-Kıl dönmesi için söyledikleriniz doğru olabilir.Askerde bile hava değişimi alınıyordu.Ameliyat basit,ancak oturma organı olduğu için sonraki süreç sıkıntılı olabilir :)
-Benim kuzende ameliyat olmuştu birkaç ay evvel. Tabi hemen iş başı yaptı.Neler yaşadı bilemiyorum.Allah yardım etsin.

-Özel hastanede olacağınızı yazdığınız için ona göre cevap yazdım,bahsettiğiniz sıkıntı olmayacaktır ekstreme durum yoksa.
-Ben hemoroid için konuştum esasında.
-Kıl dönmesi için söyledikleriniz doğru olabilir.Askerde bile hava değişimi alınıyordu.Ameliyat basit,ancak oturma organı olduğu için sonraki süreç sıkıntılı olabilir :)
-Benim kuzende ameliyat olmuştu birkaç ay evvel. Tabi hemen iş başı yaptı.Neler yaşadı bilemiyorum.Allah yardım etsin.
benim hatam hocam 5 yıl geçti

Kardeş sonda diyorsun sonda idrarla ilgili yani penise takılır bildiğim hemeroit le ne ilgisi var