• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar bu mixer nasıldır yardım acill. :( ?

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
arkadaşlar gecen pazar power mixerim arızalandı komple kanalları yandı 2 tane 30 cm cross hoperlör bağlıyodum şimdi bu mixeri buldum nasıldır bi fikir veririmisiniz lütfen :(

Cevap: arkadaşlar bu mixer nasıldır yardım acill. :( ?

kapalı mekanda 2 kolonla iş görür başa bişeye yaramaz

demode ve watsız bir alet pek iş göreceğini sanmam. Alacaksan bari König markasını araştır. Kolay gelsin Saygılarımla,

abicim o sadece kapalı alanda iş görür sokak düğününe gelmez ha bide sütüdyo kayıtda kullanabilirsin yerinde olsam stratech 800 watlık power alırım ikinci elini 700 800 liraya bulursun

değerli müzisyen arkadaşım böyle dandik mixlere 1000 tl vereceğine üstüne 1000 tl daha ekle dynacord povermate 600 al 2000 tl civarı saygılar

uygun fiyatlı arıyorsan git startech ps800 powermixer al .hem8+2 knallı hemde 2*600 watt. 4 tane 400 lük kolon bağla korkma...

Kırklarelindesin kardeşim şafak abi var 05325130113 telefonu ara görüş sana yardımcı olsun

bende startech ps 1000 kullandım çok memnun kaldım.benimde tavsiyem startech ps 800 veya ps 1000.efectleride çok güzeldir.

açık alanda yarı yolda bırakır.

bunun aynısı bende var 2 aylık 600 liraya veririm bu uçuk fiyata bu malzeme ancak arkadaşların dediği gibi 2 kolonla kapalı küçük yerlerde iş yapar yada güçlü bir power al buna o kadar para verecene