• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Elektro Saz Hakkında Yardım Edermisiniz?

hanzo03

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhabalar...
Bende bir elektro saz var çİft manyetik...600 TL'ye aldım Fiyatı uygunmudur arkadaşlar ?
Manyetiğinin Resmi Şu...

bu sitede var

Birde manyetiği değiştirmek istiyorum fakat fiziki olarak uymayacak gibi geldi bana

Şuradaki

urun_ad=%C7ubuk+Manyetik+Schaller+216WH

Cevap: Arkadaşlar Elektro Saz Hakkında Yardım Edermisiniz?

Merhaba, sazini görmeden fiyatini tahmin etmek mümkün degil.

Manyetiklere gelince, sen sazinin tonlarindan memnun degilmisin?
degilsen, sadece manyetik degistirmekle aradigin tonu bulacagin garantisi
yok.

Kisa ve öz,herkesin anlayabilecegi sekilde iki cümleyle aciklayayim

"Manyetik sadece sazin mikrofonu"
degistirmekle mucize bekleme. Almayi düsündügün manyetik Schallerin, iyi bir manyetik ama senin aldigin saza kalibi
zaten uymaz.

Cevap: Arkadaşlar Elektro Saz Hakkında Yardım Edermisiniz?

Bende arkadaşıma aynen katılıyorum. Manyetiği ilki beş para etmez ikincisi iyidir fakat Gerçek Alman malı ise iyidir birde Schaller tiz ağırlıklı bir manyetiktir. Saz da Bas ağırlıklı manyetikler daha makbuldür bunun için de sana USA Malı DIMARZIO marka çubuk manyetikleri öneririm. Çivi li hiç bir markayı önermem. Keşke daha evvel bana yazsaydınız. sazımdan daha önceleri çıkarmış olduğum Alman malı Schaller marka manyetiklerimin çiftini 100 TL ye sattım. Sizin vermiş olduğunuz site de fiyatını bayağı uçmuşlar. Ben o fiyata USA malı DIMARZION alırım. Manyetik yuvalarını zaten Artec e göre açtırdıysanız saz battı demektir. Her saz da aynı değildir ağacı, kalitesi, ustası, yapım şekli, boyası, Klavyesi, Eşiği, telleri, burguları, perdeleri, tekne şekli, akustiği çok önemlidir. 10 mağazaya saz bakarım bir tanesini zor beğenirim durum böyle. Neyse almış isen hayırlı ve uğurlu olsun Allah bol kazançlar nasip etsin. Saygılarımla,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri