• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Kendim düzenleyerek yaptığım seti usb ye çekmemeleri için kilitleme sistem

pianist ugur

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X-Perküsyon
Arkadaşlar kendi düzenlediğim ve uğraşıp yapamaya çalıştığım setimi bazı yakın arkadaşlarıma vermek istemiyorum ve boşluğumda hemen seti cekmeye çalışıyorlar cihaz üzerinden kilit leme yada set kilitleme yada şifreleme şannsımız var mı bilen yardımcı olabilir mi acaba....:mad:

Cevap: Arkadaşlar Kendim düzenleyerek yaptığım seti usb ye çekmemeleri için kilitleme

kardes usb girislerine kilit takabilirsin.bende takiyorum.internete bak.cesitli renklerle kilidi ve anahtariyla satilir.

Cevap: Arkadaşlar Kendim düzenleyerek yaptığım seti usb ye çekmemeleri için kilitleme

bence tarif edildiği gibi basit bişey değildir.yurt dışında kilitleniyor diye biliyorum.

Benim istediğim sistem,üzerinden seti çekmesinler,neredeyse cihazın başında nöbet tutacağım.Bu konuda profesyonel kullanıcı abilerimiz den yardım bekliyorum...
Ayriyetten pa3x var bende mp3 bordunu kullandığım için devamlı mp3 flas belleği chazın üstündebu yüzden kilit işime yaramaz onuda devamlı tak çıkart yaparsam bozulur yuva..

cihazın içinden bir kilitleme yada şifreleme var mı acaba...:(:mad::mad::mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:

mp3 ler için baska usb kullanabılırsın. setın oldugu usb ayrı olsun . ne blım yada nobet tut basında . yada hc kendını kasma sonucta para verıp aldııgn bı set degıldır. herkes paylasıyor sende sevdıklerıne ver atla deve degıl

mp3 ler için baska usb kullanabılırsın. setın oldugu usb ayrı olsun . ne blım yada nobet tut basında . yada hc kendını kasma sonucta para verıp aldııgn bı set degıldır. herkes paylasıyor sende sevdıklerıne ver atla deve degıl

Guzel yorum ....

Evet cokda SIKINTI yapma kardesim ver seti ne olcak yaa... Biliyorum simdi bir suru emegim var sette diyeceksin belki ama vermemek icin kendini kastigina deyiyormu, rahat ol ya ver gitsin ne olcak ...

Sifirdan yapmis olsaydin tamam derdim butun akompanyalari ritimleri drum kitleri kendin yaratmis olsaydin anlardim seni

güzel set tskler

evet ustaa kasmana gerek yok kendini set bu sadece bu...mezara götürmecez bırak kullansın herkez

Arkadaşlar kendi düzenlediğim ve uğraşıp yapamaya çalıştığım setimi bazı yakın arkadaşlarıma vermek istemiyorum ve boşluğumda hemen seti cekmeye çalışıyorlar cihaz üzerinden kilit leme yada set kilitleme yada şifreleme şannsımız var mı bilen yardımcı olabilir mi acaba....:mad:

anlasılan hazırcı arkadasların var
sunu asla unutma hazırcı bırı setın en alasını alsa bı halt edemez
ben olsam dırek gıdıp kendı ellerımle verırdım
)))))))))
onlar hazırcılıklarıyla kalsın bırak hıc dert etmene gerek yok
onemli olan o setı cıhazda aglatırcasına kullanmak ))))))))
onuda alamıyacaklarına gore sorun yok
kolay gelsın ;)

bence setini klavyene yukle sonra usb yi banka kasasina kilitle.lazim oldugu zaman alir yuklersin.orgun usb girislerinide iptal et.boylece kimse alamaz.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri