• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar mustafa ferec imad selim tarzı ritimler arıyorum olan varsa paylasabilirmi

Cevap: Arkadaşlar mustafa ferec imad selim tarzı ritimler arıyorum olan varsa paylasa

Kardeşim o set pa800 e göre değil 3x pa900 için banada pa800 için lazım

Cevap: Arkadaşlar mustafa ferec imad selim tarzı ritimler arıyorum olan varsa paylasa

imad selim mustafa ferec videolarını izliyorum hep ritim yamaha tyros 4 5 den geliyor yukarıda korg kronos felan kullanıyorlar demekki asıl ritimler yamahada yazıldı. yamahada yazılan o ritimler lazım bana

şimdi artık tyros a3000 kullanıyorlar dugulular bende mersinli olarak imad selim setini araştırdım pa3x lerde var çünkü tyros kullanıcısı az oldugu için genelde pa3x şimdi 4x var işte onlarda kullanıyorlar eğer pa3x den çektirebilirseniz pa800 e göre uyarlanabiliyor yapabilirlerse alırsın ama bu işlem biraz karışık illa imad selim demessen başka setler mevcut kurdish set falan mevcut veya iran setleri onları denemelisin

HIV SET diye bir set var onda bulabilirsin o tarz ritimleri