• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaslar pa1x set paylasan yokmu

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkadaslar elınde guzel seti olan yokmu paylassa dıyorum kımse kullanmıyomu pa1x ya :) kıcı kırık roland g600 olsun e 40 olsun pa50-55-60-80-i300 bile onlarce set dolu ama pa1x ıcın toplasan 3 yada 5 tane set var onlarda cacık :(

Cevap: Arkadaslar pa1x set paylasan yokmu

Bordsuz set Arıkan ın seti var rica et yardımcı olur

murat set ıcın tesekkur edıyorum ama okumadı rtimler ve sesler eksık calıyo bendekı klavye EMO BOARDLI
yanlış olmasın ??

Merhaba arkadaşlar.Ben daha önce KETRON xd 9 kullanıyordum aslında ben bağlamacıyım orgdan fazla anlamam Korg pa 1x aldım arkadaşım kullanacak ama ben biraz kurcalıyorum.bazı ritimlerde saçma sapan sesler cıkıyo bu sesleri silmek ritimi olduğu gibi duymak istiyorum nasıl yapabilirim.Galiba aletin biraz kafası karışmış.BENDE COK ANLAMADIĞIM İÇİN SİZLERİN YARDIMINA İHTİYACIM VAR.YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Birde alet 64 lükmüş emo board falan diyosunuz bunu nasıl anlayacağım ?

Cihazın altındaki dikdörtgen kapağın vidalarını sök ve aç. Dört slotta doluysa emo board (32 mb değiştirilemez) ve ek olarak 32 mb ramin (içeriği değiştirilebilir) var demektir. İki slot doluysa emo yok demektir.

Bu arada sorunun yanlış pcm ve set yüklü cihazında. Yeni set yüklemelisin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri