• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Program Yardımı..Ne çalacağım şimdi ben?

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Merhaba Arkadaşlar..

Çalıştığım kurumda ayın başında departmandan arkadaş askere gidiyor diye, öğlen tatilinde orgumu getirip 3 5 şarkı çalmıştım..Çiftetelli, kasap havası falan..biraz eğlenmiştik kendi departmanımızda..

Kurumda duyulmuş bu..şimdi cuma saat 16:00 - 18:00 arası eğlence yapılması planlanmış, benimde org çalmam :)

İyi ama ben amatörüm, ne zaman ne çalınır bilmem ki..hangi müzikle eğlenceye başlamalıyım, ne zaman hangi müziğe geçmeliyim bilmiyorum..

Çalıştığım kurum hem elit, hemde devlet kurumu..durmadan çiftetelli de olmaz ki..

Bryan Adams'tan, Sting'ten şarkılar çalabiliyorum..bunlarla mı başlasam hafif hafif?? Dönülmez akşamın ufkundayım gibi bir şarkıyı çalmalı mıyım mesala yılbaşı eğlencesinde? :) Ben çok seviyorum bu şarkıyı ama gider mi bilmiyorum ki??

Şarkı şarkı, isim isim değil de, hangi tür şarkıları ne zaman çalmalıyım siz profesyonellerden öğrenebilirsem çok sevinirim..

Kolay Gelsin..

Cevap: Arkadaşlar Program Yardımı..Ne çalacağım şimdi ben?

ilk önce yemek müziği ile başla,sonra hafif müzik arkasına dans müzikleri yabancı vede yerli.sonrasında hızlanırsın ufak ufak göbeklere geç.yorulup oturdukları zamanda tsm yapabilirsin ugurtheorca.kolay gelsin.

Çok teşekkürler..Acemiyim, stress oldum :)

hocam ortamına göre hareket et bence yemek müziklerinden sonra tsm yle devam edersin sonlara doğruıda oyun havaları

Tesekkurler..

Ugur abı laptop sart altyapı varsa elınde rahat edersın yoksa altyapı elınde sana benım gazıno dugun yılbası programı arsıvımı paylasabılırım sozlerıyle bırlıkte acemı olmama ragmen bır dogumgunu partısını tek basıma ıdare etmıstım

hocam bryan adams, sting, dönülmez akşamın ufkundayım ??? böyle bir müzik yelpazesi var repertuarında ve ne çalsam die düşünüyosun yaw :) alem laptopla bilmem neyle program & düğün çalmaya gidiyo. batı slow başla. sonra biraz hızlan pop tarzı. sonra arzu ederlerse oynat yok etmediler ozaman sanat müziği. ve baba 2telli&misket&roman ve halay.... hoşgeldin 2012 !!! budur. kolaygelsin :)

Ali kardesim cok sagol. Ama laptop calmayi dusunmuyorum. Zaten soyledim, istek sarki kabul etmem diye. Ben piyanist degilim ki. Kulagima ne hos gelirse onu caliyorum. Garip garip sarkilar isterler sonra:) ama bana caldigin sarkilarin listesini paylasirsan sevinirim. Goreyim eglencelerde neler caliniyor. Ben gitmem cunku hic oyle dugunlere falan:)

furalabi valla benim caldigim sarkilarin cogu zaten ya yabanci yada tsm. 2telli falan mecburen caliyorum. Hic zevk almiyorum calarken

hocam sen bütün parçaları çalıyorsun anladıgım kadarıyla ama kendine güvenin yok sanırım..
bak sana bir püf noktası veriyim öncelikle heyecan yapma ve kendini yolcu taşıyan arabanın kaptanı olarak gör sakın direksiyonu elinden bırakma sana kısa yol tarifi vermek isteyenlere koltuga sen geç deme...dizginler hep senin elinde olsun 1 bırakırsan bir daha toparlaman zor olur die düşünüyorum...arkadaşlar sıralamayı yazmış zaten...kendine güven hayırlı seneler

bizim millet işi eninde sonunda göbek ve çiftetelliye bağlar isterse ordinaryus profesör olsun.kardeş hafif girersin nostaljik pop şarkılarla ondan sonra ortamın gidişi zaten akışı belirler rahat ol rahat görün ki rahat edesin etrafada özgüvenin olduğunu gösteresin.zaten iş bi oyun havasına sardımı gerisi gelir

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri