• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaslar psr s650 mi yoksa bk5 mi?

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar elimde pa80 vardi kartsiz tabii sattim simdi bir yamaha psr s650 yada bir roland bk5 almayi dusunuyorum hangisi.daha.iyi simdi be' surekli halay ve turku caliorum onun icin hangisi daha iyi ,ha birde korg triton almayi dusunuyorum ses.icin edi zurna mey falan ona nasil sample yukleniyor usb mi ? Bana detayli bilgi verirseniz.memnun.kalirim

Serkan

Fransa

Cevap: arkadaslar psr s650 mi yoksa bk5 mi?

daha geniş aletlere bak istersen ikiside seni açmaz galiba nekadar bütçen var alet için

bence bk5or senin için daha iyi bir tercih olacaktır. s650 de koma olayı sıkıntılı, ayrıca s650 için a300tr nin abisi deniliyor yani pa80 den gelen adama s650 biraz yavan kalabilir. bk5or şu an piyasada iyi işler yapan bir alet zuhal müzik de ciddi anlamda arkasında duruyor aleti geliştiriyorlar ayrıca yeni yazılım güncellemesiyle beraber aletin çehresi de değişecek. sample olayına gelince bildiğim kadar ile ikisi de kullanıcya açık değil.

alternatif sorarsanda or700, a2000 (emo usbli) ya da pa800 öneririm, bu saydığım cihazların hepsi s650 den üstün cihazlardır.

ama bu iş kulak meselesi, zevk meselesi istersen git ikisini de dene hangisini beğenirsen onu al.

Simdi korg triton almayida dusunuyorum.cunku edi zurna felan iyi cikiyor korg triton'a sample yuklemek nasil.oluyor usb ile mi ?

S650 yi bu kadar küçümsemeyin lütfen. A 300 TR ile arasında dağlar var. Abisi denemez. Koma ayarını da reg. memorye atarsanız koma sıkıntısı yok.
Ancak fiyat farkının az olmasından dolayı BK- 5 tercih edilebilir...
Saygılar...

Kulak meselesi , zevk meselesi bence.Bana s650 nin saund u daha hoş daha doygun geliyor.

komik bi soru, karşılaştırmak bile hata.. emo usb var bk5 te arkadaşlar , a2000 e yakın bi alet bence bk5

A2000 ile s650 arasında kesınlıkle dağlar kadar fark yok.Yeterki iyi çalınsın