• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar semih zeki tuncer adındaki üye beni dolandırmışdır.

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 9K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Değerli üstadlar bu şahıstan ben yamaha s 650 marka org almak için anlaştım benim kargomu çıkarması için dün anlaştık fakat bugün kargodan gelen pakette kutu çıktı bu şerefsiz çoçuğu yasal olarak gerekli mevkilere şikayetimi yaptım ama bu bir prosüdürdü yapmam gereken asıl yapacaklarımı o bile tahmin edemeyecek bundan sonra bakalım bundan sonra kimsenin canını yakabilecek bir elin bacağın olacakmı senin beni tanıyan herkes tanır senin gezdiğin yerlerede ecelin olucam senin paraiçin değil bu sadece bana bu ramazan ayındayaptığın adilikten dolayı

Cevap: Arkadaşlar semih zeki tuncer adındaki üye beni dolandırmışdır.

geçmiş olsun kardeşim...böyle şerefsizlere hiç acımamak lazım...umarım en kısa zamanda kayıplarını telafi edersin...

Geçmiş olsun.İnsan harama el uzatmamalı.Hele bu mübarek ayda daha bir kötü oldu şimdi.İnşallah hayırlı şekilde çözülür.

Moderatör tarafında düzenlendi:

geçmiş olsun kardeşim. parayı gönderdinmi kapıda ödememi yapacaktın. eğer parayı gönderdinde o bu hareketi yaptıysa harbiden şerefsizmiş. neyse kimsenin hakkı kimsede kalmaz.. sende elinden geleni ardına koyma. ama hukuki, ama fiziki..

Olayı mutlaka adli mercilere taşı.Sicile işlettir bunu.

ge.m'; olsun karde;'m umarim yakalanir

sinan hocam geçmiş olsun.dünyanın sonu iyice yaklaştı.insanlar çok adileşti.böyle insanlara ve ilanlarına itibar etmemek lazım.en iyisi malı görerek almak yada kendini kanıtlamış müzik marketler ile alışveriş yapmak

Geçmiş olsun. Bu kişi burada üye mi. Üyeyse niki ...

Evt abi ve şuan açık bu şerefsiz semih zeki

geçmiş olsun..ıp numarasından adres ve kimlik bilgilerine ulaşılır.tel de vermiş zaten kendi adına kayıtlıysa her türlü ulaşmak mümkün hatta adminden ıp nosu bile istenebilir..zorbalığa gerek yok siz de suçlu duruma düşersiniz adli olarak gerekli yerlere başvurun..parayı havale yaptıysanız banka hesabindan ulaşmak ta mümkün..tekrar geçmiş olsun