• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Arkadaşlar Yardım edermisiniz.Korg Pa800 Yüklenen Ritmin kitlerini nasıl görebilirim.

KARABULUT

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
KORG PA800
Arkadaslar Konuyu buraya açtım sayın admin kusura bakma...Başka yerlerde yazıyordu ama tam olarak anlayamadım...Korg pa800 ü yeni aldım.Ben soruma geçeyim hemen.
Pa800 de başka setten bir ritim aldım diyelim ve bu yüklediğim ritimin kitlerini nasıl görebilirim...Şimdi ritmi yükledikten sonra pa800 kendi içindeki kitlerle benim yüklediğim ritimi çalmaya uğraşıyor ve haliyle ritim bozuk çalıyor...Başka setten ritimi yükledikten sonra edit yapıp kitleri görmek istiyorum ve görünen kitler benim cihazdaki kitler...Bu başka setlerden ritim almak için bu ritim hangi kitlerle yazılmış onu nası görebilirim...Pc programı falan varmı bu işin...Yoksa eğer bilen arkadaşlar buraya sırasıyla ne yapmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim...Şimdiden Herkese çok teşekkür ederim...

Cevap: Arkadaşlar Yardım edermisiniz.Korg Pa800 Yüklenen Ritmin kitlerini nasıl göreb

Ben önce seti yüklerim beğendiğim ritmin kitlerinin ne olduğunu hangi sayfada olduğunu bir kağıda not alırım sonrasında ritmi almak istediğimde ritmi alıp not aldığım kağıttan drum ve percunsıon ları tek tek yükleyip adreslerine teslim ederim. Hiç bilgisayar üzerinde yapmadım daima klavye üzerinde yaptım bu işlemi.

Cevap: Arkadaşlar Yardım edermisiniz.Korg Pa800 Yüklenen Ritmin kitlerini nasıl göreb

Arkadaslar Konuyu buraya açtım sayın admin kusura bakma...Başka yerlerde yazıyordu ama tam olarak anlayamadım...Korg pa800 ü yeni aldım.Ben soruma geçeyim hemen.
Pa800 de başka setten bir ritim aldım diyelim ve bu yüklediğim ritimin kitlerini nasıl görebilirim...Şimdi ritmi yükledikten sonra pa800 kendi içindeki kitlerle benim yüklediğim ritimi çalmaya uğraşıyor ve haliyle ritim bozuk çalıyor...Başka setten ritimi yükledikten sonra edit yapıp kitleri görmek istiyorum ve görünen kitler benim cihazdaki kitler...Bu başka setlerden ritim almak için bu ritim hangi kitlerle yazılmış onu nası görebilirim...Pc programı falan varmı bu işin...Yoksa eğer bilen arkadaşlar buraya sırasıyla ne yapmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim...Şimdiden Herkese çok teşekkür ederim...

Bunun için lisanslı olan "korgpa manager" isimli bir program var. Bu program ile seti açabilir, ritim özelliklerine girerek hangi drum kitleri kullandığını görebilir, bundan başka sample ses alma vb. işlemleri yapabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile bundan başka bir bilgisayar programı yok...

korg pa manager programının deneme surumu ile de görebilirsin....
ama o program olmadan yüklemeden göremezsin..
setini yükle...
track'tusuna bas orda kitlerin hepsi görülür...
yeni baslıyorsan hic kafa yorma bi ritim atmak sabır işi...
kanser oldum ben...

Pa Arranger ...........

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri