• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Çözüldü Arkadaşlar yeni gw8 aldım yardım !!

Enst.
Yok
Konulara baktım fakat işime yarayaracak bir bilgi rastlamadım o yüzden yazmak istedim.

1-USB ye ritim atıp cihaza yüklediğimizde cihazın kendi orjinal ritimleri siliniyor mu yoksa sadece user a mı atmış oluyoruz yada usb den mi kullanabiliyoruz?

2-Extradan ses atmak istediğimizde gördüm ki sadece sound dosyası var ve içerisinde GW8.SVD uzantılı bir dosya var. Sorum eğer bu paylaşılan dosyları cihaza yüklersek içisinde sesler silinir mi cihazdaki yada yeni yüklemiş mi oluruz üstüne / ve kaç extra ses yükleyebiliriz ??

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR ..

İT CANT'T RAİN ALL THE TİME...

Son düzenleme:
Cevap: Arkadaşlar yeni gw8 aldım yardım !!

Konulara baktım fakat işime yarayaracak bir bilgi rastlamadım o yüzden yazmak istedim.

1-USB ye ritim atıp cihaza yüklediğimizde cihazın kendi orjinal ritimleri siliniyor mu yoksa sadece user a mı atmış oluyoruz yada usb den mi kullanabiliyoruz?

2-Extradan ses atmak istediğimizde gördüm ki sadece sound dosyası var ve içerisinde GW8.SVD uzantılı bir dosya var. Sorum eğer bu paylaşılan dosyları cihaza yüklersek içisinde sesler silinir mi cihazdaki yada yeni yüklemiş mi oluruz üstüne / ve kaç extra ses yükleyebiliriz ??

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR ..

İT CANT'T RAİN ALL THE TİME...
Flaş diskle user sesleri saklıyan GW8.SVD yi orga yüklerseniz orgun üzerindeki user sesler silinir. Beğendiğinz user sesleri tek tek bir araya getirmek için o seslerle herhangi bir midi kaydı yapın. O midiyi orgda çalarken sağ el sesleri hafızaya save yaparsınız.

yada tek tek ses alacaksanız bir not alama gereği duyabilirsiniz ben gw8 de genelliklle kendi oluşturduğum sesleri kullanıyorum ve daha önceden ses dosyalarını değiştirip tüm efektini not edip edit yapıyordum sizde bunu yapabilirsiniz ses svd sini atın ve hoşunuza giden sesleri not alın ve kendi ses bankanızı oluşturun önerim budur emek sarf ederseniz başarabilirsiniz heleki sıfırdan ses yapmak daha eğlenceli naturel sesleri alıp ince ayarlar yapıp sonrada efek yaparsanız birde kulagınız korg sounda yakınsa dinlediyseniz işiniz kolay olur bende çogu seslerim korg sounduna yakın ama picbendim bozuk olunca kenerda duruyor kolay gelsin sizlere....

Orjinal ritimler silinmez usere yükler usbden.Sesleride usere atar 128 performans olarak.