• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ayhan Topçu Ses Ve Ritimler

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 3K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Arkadaşlar merhaba . Ritim yazma duayeni sevgili Ayhan Topçu kendi internet sitesini açtı. Bu sitede kilitli usb almadan da ses ve ritimleri dinleyerek satın alabiliyorsunuz. Sadece korg pa80 ve pa300 'e olmuyor onun dışındaki tüm serilere ses ve ritimi online alabiliyorsunuz diye biliyorum emin olmak için mutlaka sorun . Ayrıca kilitli usb setlerinide bu siteden alabiliyorsunuz. Hem de kredi kartına taksit ile. Sitede ses ve ritimler her ne kadar euro gözükse de alımı TL bazında yapıyorsunuz. Siteyi ilerletecek ve eğitim videolarına kadar herşeyi siteye atacak. Türkiye de belki de dünyada bir ilk olan bu çalışması bence tüm müzisyenler için fırsattır diye düşünüyor saygılarımı sunuyorum. ( )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ayhan Topçu Ses Ve Ritimler

cok güzel bir çalışma olmuş eline emeyine sağlık olsun ayhan topcu ustadın gerçekten taktire şahayen bir iş olmuş

Arkadaşlar merhaba . Ritim yazma duayeni sevgili Ayhan Topçu kendi internet sitesini açtı. Bu sitede kilitli usb almadan da ses ve ritimleri dinleyerek satın alabiliyorsunuz. Sadece korg pa80 ve pa300 'e olmuyor onun dışındaki tüm serilere ses ve ritimi online alabiliyorsunuz diye biliyorum emin olmak için mutlaka sorun . Ayrıca kilitli usb setlerinide bu siteden alabiliyorsunuz. Hem de kredi kartına taksit ile. Sitede ses ve ritimler her ne kadar euro gözükse de alımı TL bazında yapıyorsunuz. Siteyi ilerletecek ve eğitim videolarına kadar herşeyi siteye atacak. Türkiye de belki de dünyada bir ilk olan bu çalışması bence tüm müzisyenler için fırsattır diye düşünüyor saygılarımı sunuyorum. ( )
Hayırlı olsun ayhan bey değerli bir insan linki de buraya etiketlense iyi olur düşüncesindeyim

Dinleyerek almak en büyük avantajı bence. Yapılan bence çok güzel bir olay.