• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Az kullanılmış 10 aylık Pa900 My75'den

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

My75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Arkadaşlar kıyamıyorum ama klavyemi satıyorum,tertemiz,işyerimden dışarı çıkmamıştır,yayınladığım videolardan ne kadar kullanmaya fırsat bulabildiğimi beni tanıyanlar anlayacaktır..

Satma sebebim nakit ihtiyacımdır ayrıca bir sebep ise çok özellikli bir klavyeye fazla vakit ayıramadığımdandır,yani bu klavyenin hakkı verilmesi lazım yoksa bana bir 500tr bile fazla şu durumda :)

Satarsam Yamaha P-105 tarzı bir dijital piyano almak istiyorum kafa dağıtmak için ideal benim için..

Cevap: Az kullanılmış 10 aylık Pa900 My75'den

Yapma pişmanlık duyarsın :d

Usta yapma etme; sen, pa900 ve video çekimlerin klasik haline geldi. sakın ha...

Arkadaşlar teşekkür ederim,haklısınız pişman olmak istemiyorum,vazgeçtim,ilanıda kaldırdım..Dar boğazı bir şekilde atlatırız..Videolara fırsat oldukça devam :)

Arkadaşlar teşekkür ederim,haklısınız pişman olmak istemiyorum,vazgeçtim,ilanıda kaldırdım..Dar boğazı bir şekilde atlatırız..Videolara fırsat oldukça devam :)

Adam gibi adamsın vesselam.

Mesut selam,
Gerçekten vakit ayıramıyorsan ve sana fazla geliyorsa ki öyle söylediğine göre öyledir; para ediyorken satmanda fayda var. Ama yine bu işlerin içine dalarım, uzak duramam vs. diyorsan , pa900 güzel klavye, al sat yapmak genelde zarar olur biliyorsun. Yani bence kimsenin etkisinde kalmadan karar vermen doğru olur. Bence sen ketron (sx3000) çalmalısın :)

Mesut selam,
Gerçekten vakit ayıramıyorsan ve sana fazla geliyorsa ki öyle söylediğine göre öyledir; para ediyorken satmanda fayda var. Ama yine bu işlerin içine dalarım, uzak duramam vs. diyorsan , pa900 güzel klavye, al sat yapmak genelde zarar olur biliyorsun. Yani bence kimsenin etkisinde kalmadan karar vermen doğru olur. Bence sen ketron (sx3000) çalmalısın :)

Ya Volkan yapma be kardeşimm caydırma beni :) Valla satmaktan vazgeçtim,zaten içimden gelmiyordu..Önerin için çok sağol..

Moderatör tarafında düzenlendi:

doğru kararı vermişsin satmamakla ...... şahsen ben klavyenin alındıktan sonra 2 sene geçmeden satılmasına karşıyım satmayın demiyorum satın tabi değişiklik yenilik herzaman iyidir ama onca paranın önce bi hakkını al aleti bi çöz ondan sonra alet artık sana bişeyler vermiyorsa sana bişeyler katmıyorsa ondan sonra daha iyisi içn değişiklik yap .... neyse çok uzattım doğru karar başarılar ..... saygılarımla