• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Baju Usb Star Set..(emo usb 2 pa800 takaslı)

xxxyasinxxx

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,bağlama
merhaba değerli müzisyen arkadaşlarım. elimde kullandığım güncel baju usb star set var. buradaki herkez müzisyen olduğu için ne olduğunu biliyor ilan sitelerindeki gibi tanıtım yapmaya gerek yok :) ... yalnız şunu söyleyeyim ben pa800de kullanıyorum ve kendi kullandığım seti loop ritimlerle doldurdum. yani düğün için eksik değil kendi kullandığım seti stüdyoda canlı ritimlerle loop olarak eklemeler yaptım (piyasa setlerinden değil) şu anda 256 mb dayanmış durumda. şimdide emo usb 2 kullanmak istiyorum malum devamlı aynı set olunca sıkılıyor insan. pa800 uyumlu emo usb 2 ile takas yapmak istiyorum. bursa, yalova, kocaeli, istanbul (anadolu) olursa memnun olurum. hayırlı günler bol kazançlar arkadaşlar.

Cevap: Baju Usb Star Set..(emo usb 2 pa800 takaslı)

hocam merhaba..baju star usb güncellemelerini verebilirmisiniz acaba ?.şimdiden teşekkrler.. :)

vereyim kardeşim ama nasıl? :)

hocam merhaba..baju star usb güncellemelerini verebilirmisiniz acaba ?.şimdiden teşekkrler.. :)

yani benim eklediğim ritimlerimi istiyosun yoksa ayhan abinin yapmış olduğu güncellemelerimi anlayamadım?